Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Víkendový pobyt - PIVNÍ LÁZEŇ - Hotel Zlatý Lev**** - Žatec

Kraj: Ústecký | Okres: Louny | Město: Žatec
Víkendový pobyt - PIVNÍ LÁZEŇ - Hotel Zlatý Lev**** - Žatec

Originální dárek pro všechny milovníky piva Chmelová pivní lázeň spojená s masáží celého těla. Hotel Zlatý Lev se nachází v centru královského města Žatec, kde je chmel a pivo doma. Náš hotel proto nabízí i 2-denní pobyt pro 2 osoby spojený s pivní lázní a masáží celého těla.

Udělejte radost Vašemu blízkému a potěšte ho nevšedním zážitkem spojeným s pivní lázní a masáží. V ceně pobytu je kromě pivní lázně a masáže ještě na každý den snídaně formou bufetu a večeře.

Balíček obsahuje:

  • Ubytování pro dvě osoby v luxusním apartmá - na 2 noci 
  • Snídaně formou švédských stolů pro dvě osoby
  • Večeře pro 2 osoby  ( restauraci momentálně neprovozujeme. Večeře se podávají v Restauraci U Orloje http://chchp.cz/cz/chram-chmele-a-piva/restaurant nebo ve Steak House El Toro http://www.eltorozatec.cz/)
  • Chmelová lázeň + masáž v hotelu Zlatý Lev Žatec pro 2 osoby/2noci
  • WIFI Internet zdarma
  • Děti do 12 let zdarma
  • 2h vstup do Wellness & Spa Centra - finská sauna, bylinná sauna, vířivka pro 8 osob s 58 masážními tryskami, parní lázeň, turecká parní lázeň, ochlazovací místnost, ledová kašna, barevné sprchy, lehátka k odpočinku, místnost pro masáže, bar s kávou a čajem.

Adresa

Oblouková 228, 438 01 ŽATEC

O hotelu

Hotel Zlatý lev, znovuotevřen v září roku 2008, nabízí po dlouhodobé rekonstrukci opravdové pohodlí a velmi kvalitní služby. Samotná historie hotelu sahá až do minulého století. Čtyřpodlažní budová nabízí 27 pokojů, přičemž každý z nich je perfektně zařízený, útulný a tichý. Samozřejmostí je luxusní koupelna, vybavená sprchou, manželské lůžko, barevná televize se satelitem, telefon s přímou volbou, minibar a trezor.

Služby
Hostům je k dispozici non-stop recepce a lobby bar, kvalifikovaný personál (AJ, NJ), masáže, kancelářské služby, roomservis, praní a žehlení prádla, WiFi, internet, budíček po telefonu, hlídání dětí, hotelový sejf, konferenční služby a taktéž hlídané parkoviště.

Restaurace Žatecký sklípek se nachází, jak už vyplývá ze samotného názvu, přímo ve sklepních prostorech hotelu. Můžete se těšit na útulné prostředí, jedinečnou atmosféru a příjemný personál. Na výběr máte velké množství pochoutek, které jistě uspokojí Váš vytříbený jazýček. Nabízíme jak výběr z kuchyně české, tak výběr z kuchyně mezinárodní.

O hotelu
Hotel Zlatý lev****je situován v srdci města Žatce, pouhých 30 metrů od Náměstí Svobody, největšího ze Žateckých náměstí. Jako historické město, skýtá Žatec bezpočet památek, z nichž velká část na Vás čeká právě v dosahu zmiňovaného centrálního náměstí. Můžete začít například výstupem na věž radnice, datované od roku 1362. Pokud vystoupáte po schodech, ocitnete se tak ve výšce 47 metrů a naskytne se Vám neuvěřitelný pohled na celé město i jeho okolí

Ceny pobytu

Od
Do
Cena
Poznamka
1.1.
22.12.
6 615,-
Cena pro 2 osoby

Image soubor

Image soubor

Image soubor

hotel-zlaty-lev

hotel-zlaty-lev

hotel-zlaty-lev

hotel-zlaty-lev

hotel-zlaty-lev

hotel-zlaty-lev

hotel-zlaty-lev


Aktivity Kultura

HOTEL PAYER **** - Teplice

HOTEL PAYER **** - Teplice

Hotel PAYER **** je umístěn ve známé lázeňské čtvrti Šanov města Teplice

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz