Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Romantický víkendový pobyt pro dva - Hotel Zlatý Lev**** - Žatec

Kraj: Ústecký | Okres: Louny | Město: Žatec
Víkendové pobyty pro dva - Hotel Zlatý Lev**** - Žatec
Víkendový pobyt

 

Hotel Zlatý Lev v Žatci Vás zve Pátek - Neděle k vyzkoušení romantického víkendového dárkového pobytu v tomto luxusním hotelu, který se nachází v Ústeckém kraji, v lounském okrese.

Žatec, město chmele a piva, nabízí pro romantický víkendový pobyt ve dvou řadu památek a atrakcí, mezi jinými nově otevřenou kapucínskou klášterní zahradu, klidné náměstí, Chrám chmele a piva, procházky ve starobylých uličkách a v okolí romanticky se klikatící řeky Ohře.

 

Balíček obsahuje:

  • Ubytování v krásném apartmá
  • Masáž - překvapení pro partnera
  • Romantická večeře pro 2 osoby ( restauraci momentálně neprovozujeme. Večeře se podávají v Restauraci U Orloje http://chchp.cz/cz/chram-chmele-a-piva/restaurant nebo ve Steak House El Toro http://www.eltorozatec.cz/)
  • 2 víkendové noci s dřívějším příchodem a pozdějším odchodem
  • Snídaně - pokojová služba
  • 2h vstup do Wellness & Spa Centra - finská sauna, bylinná sauna, vířivka pro 8 osob s 58 masážními tryskami, parní lázeň, turecká parní lázeň, ochlazovací místnost, ledová kašna, barevné sprchy, lehátka k odpočinku, místnost pro masáže, bar s kávou a čajem.

Adresa

Oblouková 228, 438 01 ŽATEC

O hotelu

Hotel Zlatý lev, znovuotevřen v září roku 2008, nabízí po dlouhodobé rekonstrukci opravdové pohodlí a velmi kvalitní služby. Samotná historie hotelu sahá až do minulého století. Čtyřpodlažní budová nabízí 27 pokojů, přičemž každý z nich je perfektně zařízený, útulný a tichý. Samozřejmostí je luxusní koupelna, vybavená sprchou, manželské lůžko, barevná televize se satelitem, přípojka na internet, telefon s přímou volbou, minibar a trezor.

Služby
Hostům je k dispozici non-stop recepce a lobby bar, kvalifikovaný personál (AJ, NJ), masáže, kancelářské služby, roomservis, praní a žehlení prádla, WiFi, internet, budíček po telefonu, hlídání dětí, hotelový sejf, konferenční služby a taktéž hlídané parkoviště.

Restaurace Žatecký sklípek se nachází, jak už vyplývá ze samotného názvu, přímo ve sklepních prostorech hotelu. Můžete se těšit na útulné prostředí, jedinečnou atmosféru a příjemný personál. Na výběr máte velké množství pochoutek, které jistě uspokojí Váš vytříbený jazýček. Nabízíme jak výběr z kuchyně české, tak výběr z kuchyně mezinárodní.

O hotelu
Hotel Zlatý lev****je situován v srdci města Žatce, pouhých 30 metrů od Náměstí Svobody, největšího ze Žateckých náměstí. Jako historické město, skýtá Žatec bezpočet památek, z nichž velká část na Vás čeká právě v dosahu zmiňovaného centrálního náměstí. Můžete začít například výstupem na věž radnice, datované od roku 1362. Pokud vystoupáte po schodech, ocitnete se tak ve výšce 47 metrů a naskytne se Vám neuvěřitelný pohled na celé město i jeho okolí.

 

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, satelitním
televizorem a telefonem s přímou volbou.

Každý pokoj má minibar a bezpečnostní trezor.

Internet je na pokojích s kabelovou přípojkou a v recepci - Lobby Baru
je internet poskytován bezdrátově přes Wi-Fi síť.

Ceny pobytu

Od
Do
Cena
Poznamka
1.1.
22.12.
3 970,-
Cena pro 2 osoby

hala2

pokojik13

pokojik4

hotel

hala04

Image soubor

Image soubor

Image soubor


Aktivity Kultura

HOTEL PAYER **** - Teplice

HOTEL PAYER **** - Teplice

Hotel PAYER **** je umístěn ve známé lázeňské čtvrti Šanov města Teplice

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz