Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


ROMANTICKÝ WEEK-END - 1 noc - Hotel Payer **** - Teplice

Kraj: Ústecký | Okres: Teplice | Město: Teplice
ROMANTICKÝ VÍKEND - 1 noc - Hotel Payer **** - Teplice

Chcete-li strávit nezapomenutelné chvíle ve dvou, upevnit Váš vztah anebo posunout Váš nový vztah do další fáze, využijte našeho balíčku s názvem "Romantický week-end v Teplicích". Hotel Payer **** se nachází naproti malebnému parku, který přímo vybízí k romantickým procházkám ve dvou a relaxaci třeba s knihou na některé z parkových laviček. Ubytováni budete v luxusních pokojích s nadčasovým designem v části hotelu Payer II. (pokud budete mít štěstí a nejoblíbenější pokoj v této části hotelu nebude obsazen jinými klienty, ubytujeme Vás do pokoje č. 504, který nabízí vanu s růžovým průzorem z koupelny přímo do pokoje na pohodlnou postel ). Součástí tohoto balíčku je soukromá romantická večeře při svíčkách ve formě 3-chodového menu v naší hotelové restauraci. Platnost balíčku: celoročně - rezervace min. 48 hod před příjezdem

Romantický balíček obsahuje:

 

  • 1 x ubytování v luxusním pokoji s nadčasovým designem v části hotelu Payer II. pro 2 osoby - přednostně pokoj č. 504
  • Snídani formou buffet-style v hotelové restauraci popřípadě servírovanou v soukromí pokoje
  • Bohemia sekt a čerstvé ovoce na pokoji
  • Čerstvé květiny na pokoji
  • WI-FI
  • Parkování přímo před hotelem Payer I. anebo v uzavřeném dvoře hotelu Payer II. 
  • Možnost romantické večeře formou 3-chodového menu pro 2 osoby v hotelové restauraci za cenu 500-CZK 
  • DPH
  • Místní a lázeňský poplatek


Adresa

Fontana a.s. HOTEL PAYER****, U Hadích lázní 1153/44, 415 01 Teplice

O hotelu

Hotel PAYER **** je umístěn ve známé lázeňské čtvrti Šanov města Teplice, v pozdně klasicistním domě, ve kterém se v roce 1841 narodil cestovatel a malíř Julius PAYER.
V hlavní části hotelu PAYER **** se nachází recepce se směnárnou, restaurace, konferenční místnost a zahradní terasa s přírodní skálou. Ubytování hotel nabízí ve 21/2 a 5/1 pokojích s výhledem na lázeňský park či zahradní terasu. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, TV sat, telefonem, minibarem, klimatizací, wc, koupelnou se sprchou či vanou a fénem. V recepci hotelu je k dispozici kopírování a fax, recepce je též připravena plnit drobné sekretářské úkony pro klienty hotelu zdarma. Přilehlý trakt hotelu PAYER **** II. je umístěn 20 m od hlavního vchodu hotelu a je určen především pro náročné klienty. K dispozici je zde 9/2 luxusních pokojů atypického stylu, který navrhla známá architektka B. Škorpilová a který nemá v našem kraji doposud obdoby. Pokoje zde jsou navíc vybaveny bezpečnostním trezorem. Společné prostory v této části jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré vstupy jsou zajištěny čipovým zařízením. Ve všech prostorách obou částí hotelu je k dispozici připojení k internetu systémem wi-fi zdarma. Klienti mohou využít parkování přímo před vchodem do hotelu PAYER I. či v uzavřeném prostoru hotelu PAYER II. Vchody do hotelu jsou bezbariérové. Hotel PAYER **** velmi rád uvítá též Vaše domácí mazlíčky. V blízkosti hotelu se nachází nespočet restaurací, barů, kaváren, dětské hřiště pro nejmenší, fotbalový stadion Na Stínadlech, několik skvěle upravených golfových hřišť /5-20 km od hotelu/, ale především známý lázeňský komplex Lázně Teplice v Čechách a.s., jehož služby Vám na Vaše přání rádi zajistíme.

Ceny pobytu

Od
Do
Cena
Poznamka
1.1.
31.12.
1 800,-
cena pro 2 osoby

pokoj 508

pokoj 206

pokoj 207

pokoj 502

pokoj 503

pokoj 504

pokoj 505

restaurace

Payer1


Aktivity Kultura

HOTEL PAYER **** - Teplice

HOTEL PAYER **** - Teplice

Hotel PAYER **** je umístěn ve známé lázeňské čtvrti Šanov města Teplice

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz