Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Odpočinek v lázeňské části Teplic - 1 noc - Hotel Payer **** - Teplice

Kraj: Ústecký | Okres: Teplice | Město: Teplice
Odpočinek v lázeňské části Teplic - 1 noc - Hotel Payer **** - Teplice


Pokud se potřebujete na pár dní odpoutat od svých povinností, které nám přináší každodenní všední život a zregenerovat svou duši i tělo, získat novou energii a načerpat odpočinek do zásoby, pak je pro Vás vhodný právě tento balíček. Nabízíme Vám ubytování v příjemně zařízených pokojích v poklidné lázeňské čtvrti města Teplice. Tento pobytový balíček vřele doporučujeme pro všechny věkové kategorie včetně seniorů. Platnost balíčku: celoročně, rezervace min. 48 hod před příjezdem

Balíček obsahuje:

 

  • 1 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v části hotelu Payer I. nebo Payer II. pro 2 osoby
  • Snídani formou buffet-style v hotelové restauraci 
  • Láhev dobrého vína a čerstvé ovoce na pokoji v den příjezdu
  •  WI-FI
  • Parkování přímo před hotelem Payer I. anebo v uzavřeném dvoře hotelu Payer II. během celého pobytu 
  • Možnost večeře formou 3-chodového menu pro 2 osoby v hotelové restauraci za cenu 500,-CZK  ( rezervaci míst je nutno domluvit předem na recepci hotelu )
  • DPH
  •  Místní a lázeňský poplatek


Adresa

Fontana a.s. HOTEL PAYER****, U Hadích lázní 1153/44, 415 01 Teplice

O hotelu

Hotel PAYER **** je umístěn ve známé lázeňské čtvrti Šanov města Teplice, v pozdně klasicistním domě, ve kterém se v roce 1841 narodil cestovatel a malíř Julius PAYER.
V hlavní části hotelu PAYER **** se nachází recepce se směnárnou, restaurace, konferenční místnost a zahradní terasa s přírodní skálou. Ubytování hotel nabízí ve 21/2 a 5/1 pokojích s výhledem na lázeňský park či zahradní terasu. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, TV sat, telefonem, minibarem, klimatizací, wc, koupelnou se sprchou či vanou a fénem. V recepci hotelu je k dispozici kopírování a fax, recepce je též připravena plnit drobné sekretářské úkony pro klienty hotelu zdarma. Přilehlý trakt hotelu PAYER **** II. je umístěn 20 m od hlavního vchodu hotelu a je určen především pro náročné klienty. K dispozici je zde 9/2 luxusních pokojů atypického stylu, který navrhla známá architektka B. Škorpilová a který nemá v našem kraji doposud obdoby. Pokoje zde jsou navíc vybaveny bezpečnostním trezorem. Společné prostory v této části jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré vstupy jsou zajištěny čipovým zařízením. Ve všech prostorách obou částí hotelu je k dispozici připojení k internetu systémem wi-fi zdarma. Klienti mohou využít parkování přímo před vchodem do hotelu PAYER I. či v uzavřeném prostoru hotelu PAYER II. Vchody do hotelu jsou bezbariérové. Hotel PAYER **** velmi rád uvítá též Vaše domácí mazlíčky. V blízkosti hotelu se nachází nespočet restaurací, barů, kaváren, dětské hřiště pro nejmenší, fotbalový stadion Na Stínadlech, několik skvěle upravených golfových hřišť /5-20 km od hotelu/, ale především známý lázeňský komplex Lázně Teplice v Čechách a.s., jehož služby Vám na Vaše přání rádi zajistíme.

Ceny pobytu

Od
Do
Cena
Poznamka
1.1.
31.12.
1 600,-
cena pro 2 osoby

pokoj 206

pokoj 207

pokoj 502

pokoj 503

pokoj 504

pokoj 505

pokoj 506

restaurace

Payer1


Aktivity Kultura

HOTEL PAYER **** - Teplice

HOTEL PAYER **** - Teplice

Hotel PAYER **** je umístěn ve známé lázeňské čtvrti Šanov města Teplice

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz