Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


LÁZEŇSKÝ KOKTEJL - 5 nocí - Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně ****

Kraj: Plzeňský | Okres: Klatovy | Město: Kašperské Hory
LÁZEŇSKÝ KOKTEJL - 5 nocí - Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně ****

NE – PÁ 5x přenocování v pokoji Standard s polopenzí

 

Procedury zahrnuté v balíčku:

 

 • 1x vířivá koupel se solí z mrtvého moře + suchý zábal
 • 1x perličková koupel s bylinným olejem + suchý zábal
 • 1x bahenní zábal z mrtvého moře - částečný
 • 1x rašelinový zábal – záda
 • 1x klasická částečná masáž - záda, šíje
 • 4x speleoterapie
 • 4x koupel dolních končetin s akupresurou (Priessnitzova metoda)
 • Pitný režim - jako součást lázeňské procedury - borůvkový čaj
 • Relaxační bazén s hvězdnou oblohou v ceně denně od 7.00 do 21.30 hodin.
 • K dispozici koupací plášť a domácí obuv, hotelová knihovna
 • V letních měsících v ceně tenisový kurt, lehátka, hotelový park.

 

TERMÍNY :  2.1. – 14.4. a 7.10.-1.12.2019

Osoba ve dvoulůžkovém pokoji Standard 9550,-- Kč

Superior 10050,-- Kč 


TERMÍN: 15.4. - 6.10.2019

Osoba ve dvoulůžkovém pokoji Standard 10550,-- Kč

Superior 11050,-- Kč


Adresa

Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně ****, Kašperské Hory 4, 34192

O hotelu

Parkhotel Kašperské Hory, stojící od roku 1994 na místě bývalého pivovaru, nabízí kromě ubytování v 39 stylových pokojích a 4 apartmánech, také wellness zařízení s dlouholetou tradicí a lázeňský provoz pod názvem Šumavské bylinné lázně. Vnitřní řešení hotelu je v anglickém stylu: dřevo, mosaz, bílý mramor, těžké závěsy na oknech – to vše přispívá ke zklidňující atmosféře. Dále je Vám v hotelu k dispozici hala s krbem, stylová hotelová a snídaňová restaurace, vinárna s kamennou klenbou ze 13. století, konferenční salonky, wellness areál, lázeňský areál s přírodní jeskyní a dvě letní terasy. K absolutní pohodě pak přispívá hotelový park s tenisovým kurtem, deštníky, lehátky a příjemnou obsluhou. 

Tento nekuřácký hotel se širokou nabídkou relaxačních a lázeňských procedur je určený pouze dospělým návštěvníkům - není vybaven pro pobyt rodin s dětmi.

Pokoje jsou zařízeny tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji ekologická TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI nebo DVD), telefon a v apartmánech také mini-lednička. Převážná část koupelen je vybavena vanami, některé i dvojitými umyvadly, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle. Jelikož se jedná o historickou budovu, v hotelu nenajdete dva zcela identické pokoje. Jsou různě stavebně řešené a každý má své kouzlo. I přes to, že je hotel pouze dvoupatrový, je Vám k dispozici výtah, pro pohodlný přístup k pokojům. Cennosti Vám uložíme v recepci v hotelovém trezoru. 

Hotel nabízí tři gastronomické provozy. Snídaně jsou podávány v samostatné snídaňové restauraci formou bohatých švédských stolů. Snídaňová restaurace je propojena s letní terasou. Dále je Vám k dispozici hotelová lovecká restaurace a velmi atraktivním místem je vinárna ze 13. století, která je důmyslně umístěna ve sklepních prostorách původního pivovaru a okouzlí Vás svými překrásnými klenbami a dobovou atmosférou. Vinárna, nabízející široký výběr moravských vín, je otevřena pouze při větší obsazenosti hotelu. Je však také ideálním místem pro konání různých gastronomických akcí pro firmy a uzavřenou společnost. 
Na hotelové pokoje zajišťujeme room service.

Odpočinout si můžete v relaxačním bazénu s protiproudem, vřídlem, podvodním osvětlením a hvězdnou oblohou. Dále je Vám k dispozici finská sauna a relaxační místnost s uklidňující hudbou. Příjemný interiér je doplněn nástěnnými malbami s nádechem řecké mytologie. 
Od roku 2013 je v hotelu otevřen nový lázeňský provoz – Šumavské bylinné lázně, který je zcela ojedinělý a unikátní v rámci České republiky. Tento technologicky moderní balneo provoz je výhradně orientován na bylinné procedury včetně perličkových a vířivých koupelí, bylinné páry, zábalů, masáží, kosmetiky, aj. Hluboké sklepení a přes 4,5 m vysoká kladená klenba Vás podvědomě vrátí do 16. století. Doslova ohromeni zůstanete při vstupu do jeskyně, která je neodmyslitelnou součástí lázeňského provozu a je využívána pro speleoterapii, posílení organismu a celkovou relaxaci. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava.

Relaxační bazén i lázeňský provoz se nacházejí přímo v hotelové budově. Díky tomu sem máte zaručen pohodlný přístup přímo z hotelového pokoje v županu a jednorázových pantoflích.

Velmi vyhledávaný a oblíbený je hotelový park, kde můžete relaxovat na lehátkách pod korunami staletých stromů, ranní snídani si objednat doslova v trávě. Máte-li pocit, že Vám více vyhovuje aktivní odpočinek, můžete si v hotelovém parku zahrát tenis, badminton, petanque, kroket popřípadě jiné parkové hry. 


Ceny pobytu

Od
Do
Cena
Poznamka
1.1.
14.4.
9 550,-
cena za 1 osobu / dvoulůžkový pokoj
15.4.
6.10.
10 550,-
cena za 1 osobu / dvoulůžkový pokoj
7.10.
1.12.
9 550,-
cena za 1 osobu / dvoulůžkový pokoj

hotel-tosch-wellness

hotel-tosch-venku

hotel-tosch-vchod

hotel-tosch-restaurace

tosch

tosch

Image soubor

Image soubor

Image soubor

Image soubor

Image soubor


Aktivity Kultura

Sportovní areál - Dvůr Krutěnice - hotel & jezdecký areál

Sportovní areál - Dvůr Krutěnice - hotel & jezdecký areál

Hosté mohou využít outdoorové atrakce a aktivity, které zdejší okolí nabízí: venkovní hotelový bazén, dětské hřiště, koně...

Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně **** - Kašperské Hory

Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně **** - Kašperské Hory

Čtyřhvězdičkový ParkHotel TOSCH v Kašperských Horách na Šumavě

Masáže, Wellness - Dvůr Krutěnice - hotel & jezdecký areál

Masáže, Wellness - Dvůr Krutěnice - hotel & jezdecký areál

Hotel spolupracuje s masérkou, která nabízí širokou škálu masáží – klasické, lymfatické, exotické, detoxikační a relaxační.

Jezdecká hala - Dvůr Krutěnice - hotel & jezdecký areál

Jezdecká hala - Dvůr Krutěnice - hotel & jezdecký areál

Pro milovníky koní nabízíme výukové lekce, vyjížďky do přírody, vození na ponících. V jezdecké hale skokový materiál.

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz