Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Turistické informační centrum Seč

Kraj: Pardubický | Okres: Chrudim | Město: Seč

Turistické informační centrum Seč 


Turistické informační centrum nabízí místním obyvatelům i návštěvníkům Seče bezplatné informace v rámci regionu Železné hory a Pardubického kraje o kulturních a sportovních akcích, turistických, koňských, běžkařských a cyklo trasách, možnostech výletů do okolí Seče, turistických zajímavostech v okolí Seče. 

Dále poskytuje bezplatné informace o dopravě, možnostech stravování a ubytování. 

Za poplatek je možné využít služeb kopírování, tisku a laminování- formát A4 a A3, barevný tisk A4, práce na počítači a přístupu na internet. 

Doplňkovým programem TIC je prodej turistických map a cyklomap, pohlednic, odznaků, turistických známek, magnetů a jiných suvenýrů. 

V roce 2008 jsme zahájili prodej rybářských povolenek.
Pro místní obyvatele a chataře je tu možnost podání žádostí ke kácení stromů, registrace a plateb poplatků ze psů a také poplatky za odvoz odpadů.

Od ledna roku 2007 funguje v prostorách TIC městská knihovna.
Od 1. září 2008 je možné zažádat o ověřené kopie u Českého podacího ověřovacího informačního národního terminálu- Czech POINT, jehož cílem je poskytnout občanům ověřené výpisy z centrálních státních
evidencí a rejstříků. Jedná se o výpisy z Katastru nemovitostí, z Obchodního rejstříku, ze Živnostenského rejstříku a výpis z Rejstříku trestů, od ledna 2009 také Výpis z bodového hodnocení řidičů a Seznamu kvalifikovaných dodavatelů.  

Adresa

Turistické informační centrum Seč , Chrudimská 94, 538 07 Seč

Telefon

469 676 900

TIC

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz