Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Spa hotel Svoboda *** - Léčebné Lázně - Mariánské Lázně

Kraj: Karlovarský | Okres: Cheb | Město: Mariánské Lázně
Spa hotel Svoboda *** - Léčebné Lázně - Mariánské Lázně
 
Hotel Svoboda se nachází na okraji lázeňské zóny a mnohým hostům může navodit až pohádkovou atmosféru. Sama hotelová architektura je takové malé kouzlo. Také hotelové dependance Margareta, Palladio a Windsor jsou architektonickými perlami.

Výhodné pobytové balíčky Spa Hotelu Svoboda:

LÁZNĚ PRO SENIORY na 5 nocí, polopenze, suchá plynová koupel, masáž, zábal, inhalace, bazén....

 
Relaxační lázeňská dovolená na 7 nocí, polopenze, 12 léčebných procedur, lékařské vstupní a výstupní vyšetření..

 
Minirelax na 2 noci, polopenze, minerální koupel, částečná masáž, bazén s vodními atrakcemi, ...

 
Minikúra na 3 noci, polopenze, 2 léčebné procedury denně, uvítací nápoj, bazén s vodními atrakcemi a whirlpoolem..


Informace o výhodných pobytech: 739 355 791

V přímém sousedství hotelu se nachází komplex Lesního pramene s krásnou promenádou, která volně navazuje na areál Geologického parku.

Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. 
Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Palladia krytou prosklenou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V jejích prostorách  se rovněž nachází vývěr Lesního pramene k pitné kúře. Bylo rozšířeno léčebné oddělení Palladio Spa Centrum o další minerální vany, modernizací prošla vstupní hala s recepcí a restaurace, pro příjemné posezení přímo v hotelu vznikl nový lobby bar.

UBYTOVÁNÍ ve Spa Hotelu Svoboda
Hostům je k dispozici 99 pokojů kategorie Komfort, Standard a Suite s vanou nebo sprchou, televizí, minibarem, sejfem a telefonem. V hotelu se nachází společenská místnost s televizí, knihovnou, billiardem a dětským koutkem. WiFi připojení je v lobby a recepci zdarma. Internet na pokoji je za poplatek. Hotel je nekuřácký.

LÉČENÍ
V lázeňském resortu se poskytuje komplexní lázeňská léčba, ordinace lékařů a léčebné oddělení se nachází v Palladio Spa Centru. Léčebné procedury se poskytují z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele z Lesního pramene, suché plynové koupele CO2, slatinné zábaly,  k dispozici jsou různé druhy masáží, elektroterapie, rehabilitace a další široké spektrum léčebných procedur. 

GASTRONOMIE
Stylová restaurace Carlton nabízí českou i mezinárodní kuchyni včetně dietních menu. Snídaně a večeře se podávají formou bohatého bufetu, obědy jsou servírované, k dispozici je salátový bufet.

Adresa

Chopinova 393, 353 22 Mariánské Lázně

Telefon

739 355 791

Image soubor

Image soubor

Image soubor

Image soubor

Image soubor

Image soubor

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz