Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Lázeňský dům Jan Ripper*** - Priessnitzovy lázně Jeseník

Kraj: Olomoucký | Okres: Jeseník | Město: Jeseník
Lázeňský dům Jan Ripper*** - Priessnitzovy lázně Jeseník
Zrekonstruovaný lázeňský hotel stojící v klidném prostředí centra lázeňského areálu. Nabízí ubytování s celkovou kapacitou 87 lůžek, k dispozici jsou apartmány,  luxusní apartmány, dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje s jedinečným výhledem na panorama Jeseníků. Pokoje disponují koupelnou a WC, minibarem, TV-SAT, telefonem a z větší části balkónem. Hostům je k dispozici jídelna a recepce s nepřetržitým provozem.
 

LÁZNĚ JESENÍK PRO ROK 2016 NEPOSKYTUJÍ SAMOPLÁTECKÉ POBYTY


Další lázeňské služby jsou poskytovány v blízkém lázeňském domě Priessnitz kde se nachází ošetřovna, ordinace lázeňských lékařů, balneoterapie, fyzioterapie, bazén s protiproudem, vodopádem a vířivkou,  celkem 3 jídelny s nabídkou domácí i mezinárodní kuchyně a možností volby dietní a vegetariánské stravy.
 
Příjemné prostředí nabízí denní bar, taneční kavárna a další společenské prostory. V lázeňském domě Priessnitz je poskytována obsáhlá nabídka wellness a beauty služeb.
 
K dispozici bezdrátové WI-FI připojení k internetu
 
Priessnitzovy léčebné lázně a.s. leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu asi 2 km od města Jeseník, v průměrné nadmořské výšce 620 m, nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy.
Areál Priessnitzových lázní je citlivě zasazený do krajiny a tvoří dominantu širokého okolí. Lázně mají mimořádně příznivé klimatické podmínky a umožňují léčit hosty v kterémkoliv z ročních období. Ze tří stran, ze severu, západu a jihu je chrání vysoké hřebeny hor, pouze směrem na východ je údolí otevřeno do polských rovin.

Zdejší mikroklima je velmi vhodné pro léčení horních a dolních cest dýchacích, potíží krevního oběhu, nervové soustavy a vegetativního nervstva


Adresa

Priessnitzovy léčebné lázně a. s. Priessnitzova 12/299, 790 03 Jeseník

Telefon

739355791

ripper koupelna

ripper obyvaci

ripper restaurace

ripper zahrada

VODOPÁD

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz