Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Spa Resort Centrální Lázně **** - Mariánské Lázně

Kraj: Karlovarský | Okres: Cheb | Město: Mariánské Lázně
Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně**** Superior 
se nachází v lázeňském centru města, v blízkosti kolonády a parků, u pavilonu Ambrožova pramene. Hotel je součástí lázeňského komplexu Danubius Health Spa Resortu, který zahrnuje historicky unikátní lázeňské hotely Nové Lázně *****, Centrální Lázně **** a Maria Spa Courtyard **** ,  
které jsou propojené krytými promenádami a koridory v jeden lázeňský komplex. V komplexu se nachází nejstarší rašelinové lázně v Evropě a největší historicky originální balneoprovoz s minerálními koupelemi a suchými uhličitými procedurami v Mariánských Lázních. Skvostem jsou originální Římské lázně, Královská kabina Edwarda VII., Císařská kabina Franze Josefa a původní Mariiny lázně s vývěrem přírodního Mariina plynu s obsahem CO2.

VÝHODNÉ POBYTY:Město: Mariánské Lázně | Okres: Cheb
Minirelax na 2 noci, polopenze, minerální koupel, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň, bazén, sauna,
 
 

Město: Mariánské Lázně | Okres: Cheb
Wellness Special na 3 noci, polopenze, 2 x klasická masáž celková, Mariino plynové jezírko s oxygenotherapií...

 
 UBYTOVÁNÍ
108 pokojů kategorie Superior, Superior Plus, Junior Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, dětský koutek, Wifi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma, parkoviště a podzemní garáže v Marienbad Health Spa Resortu.
LÉČENÍ
Ordinace lékařů s největším léčebným oddělením v Mariánských Lázních, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Ambrožův a Balbínův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře. Léčení dětí: Léčebné oddělení s dětským lékařem v hotelu, léčebné a preventivní programy pro děti od 4 do 12 let.
WELLNESS & BEAUTY
Moderní Danubius Premier Fitness s kardio, fi tness a cvičební zónou, možnost individuálního tréninku s instruktorem, sestavení cvičebního plánu a poradenství ve výživě. V resortu: Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda. Za poplatek: Koupele, masáže, kadeřnictví, kosmetika.
GASTRONOMIE
Česká i mezinárodní kuchyně, výběr z dietních jídel. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, salátový bufet, koutek zdravé výživy Danubius Healthy Choice. Restaurace Goethe, lobby bar.


Adresa

Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně, Goethovo náměstí 1, 353 43 Mariánské Lázně

Telefon

739355791

centralni-lazne-hotel

centralni-lazne-hotelzima

centralni-lazne-pokoj

centralni-lazne-recepce

marianske-lazne-fontana2

marianske-lazne-masaz

marianske-lazne-kvety

nove-lazne-kneipp

vltava-hotel-bazen

butterfly-sauna

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz