Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


HOTEL PAYER **** - Teplice

Kraj: Ústecký | Okres: Teplice | Město: Teplice
HOTEL PAYER **** - Teplice

Hotel PAYER **** je umístěn ve známé lázeňské čtvrti Šanov města Teplice, v pozdně klasicistním domě, ve kterém se v roce 1841 narodil cestovatel a malíř Julius PAYER.

VÝHODNÉ POBYTOVÉ BALÍČKY:
Odpočinek v lázeňské části Teplic na 2 noci, polopenze, láhev vína a ovoce na pokoji, Wi-fi připojení zdarma...
Cena od: 3 350,- Kč cena pro 2 osoby

ROMANTICKÝ VÍKEND na 2 noci se snídaní, 1x romantická večeře pro dva, láhev sektu a ovoce na pokoji, wifi, ...
Cena od: 3 190,- Kč cena pro 2 osoby

V hlavní části hotelu PAYER **** se nachází recepce se směnárnou, restaurace, konferenční místnost a zahradní terasa s přírodní skálou. Ubytování hotel nabízí ve 21/2 a 5/1 pokojích s výhledem na lázeňský park či zahradní terasu. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, TV sat, telefonem, minibarem, klimatizací, wc, koupelnou se sprchou či vanou a fénem. V recepci hotelu je k dispozici kopírování a fax, recepce je též připravena plnit drobné sekretářské úkony pro klienty hotelu zdarma. 

Přilehlý trakt hotelu PAYER **** II. je umístěn 20 m od hlavního vchodu hotelu a je určen především pro náročné klienty. K dispozici je zde 9/2 luxusních pokojů atypického stylu, který navrhla známá architektka B. Škorpilová a který nemá v našem kraji doposud obdoby. Pokoje zde jsou navíc vybaveny bezpečnostním trezorem. Společné prostory v této části jsou monitorovány kamerovým systémem a veškeré vstupy jsou zajištěny čipovým zařízením. Ve všech prostorách obou částí hotelu je k dispozici připojení k internetu systémem wi-fi zdarma. 

Klienti mohou využít parkování přímo před vchodem do hotelu PAYER I. či v uzavřeném prostoru hotelu PAYER II. Vchody do hotelu jsou bezbariérové. Hotel PAYER **** velmi rád uvítá též Vaše domácí mazlíčky. V blízkosti hotelu se nachází nespočet restaurací, barů, kaváren, dětské hřiště pro nejmenší, fotbalový stadion Na Stínadlech, několik skvěle upravených golfových hřišť /5-20 km od hotelu/, ale především známý lázeňský komplex Lázně Teplice v Čechách a.s., jehož služby Vám na Vaše přání rádi zajistíme.
Těšíme se na Vaší návštěvu! 

Adresa

Fontana a.s. HOTEL PAYER****, U Hadích lázní 1153/44, 415 01 Teplice

Telefon

739 355 791

Payer1

pokoj 206

pokoj 207

pokoj 503

pokoj 504

poslane foto

restaurace

pokoj 506

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz