Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Hotel Vyhlídka****Luhačovice

Kraj: Zlínský | Okres: Zlín | Město: Luhačovice

Lokalizace:

Hotel Vyhlídka**** Luhačovice se nachází na atraktivním místě u Luhačovické přehrady, nedaleko lázeňského města Luhačovice, které jsou známé svými léčivými minerálními prameny a krásnou, čistou přírodou. Do centra Luhačovic je to pouhých 5 min autem nebo 20 min krásnou procházkou po udržovaném, osvětleném asfaltovém chodníku Jurkovičovou alejí, kolem lázeňských vilek, skrytých v lesoparku. Hotel je celoročně otevřený, nekuřácký a jeho součástí jsou restaurace, salonky, vinárna, částečně zastřešená terasa a sportovně – relaxační zázemí. To vše k dispozici nejen pro hotelové hosty, ale i pro veřejnost.

Hotel:

Hotel nabízí komfortní ubytování ve 47 pokojích s balkonem, které jsou rozděleny do dvou budov. Hlavní budova Hotelu Vyhlídka s recepcí je ve stylu architekta Dušana Jurkoviče, je srecepcí a restaurací, má 12 pokojů, z toho 4 dvoulůžkové s označením „De Luxe". Pokoje jsou standardně dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek. Jeden pokoj je čtyřlůžkový. Každý z nich má vlastní velký balkon s posezením a s výhledem na přehradu. Jeden z pokojů „De Luxe" je upraven pro osoby s omezenou hybností.

Další pokoje se nacházejí v 80 metrů vzdálené ubytovací budově (dependanci), která disponuje 35 pokoji. Pokoje jsou jedno až třílůžkové, 5 z nich jsou nadstandardní apartmány a 6 nese označení „De Luxe". I zde má většina pokojů balkon s výhledem na přehradu. Pro pohodlí hostů je v přízemí hotelu salonek.

I zde má většina pokojů balkon s posezením a výhled na přehradu.

Všechny pokoje mají svěží, moderní design, internetové připojení a jsou vybaveny TV, minibarem a trezorem. Vapartmánech je snídaňový set svarnou konvicí.

Celková kapacita hotelu je 98 lůžek a 22 přistýlek ve 47 pokojích.

Pro nejmenší hosty máme připraveny dětské postýlky, jídelní židličky, přebalovaní pult, dětský koutek,venkovní hřiště sprůlezkami a další drobnosti, které zpříjemní Váš pobyt sdětmi.

Společenské hry kzapůjčení na recepci, denní tisk.

Domácím mazlíčkům vstup povolen, jejich ubytování po předchozí dohodě na recepci.

Restaurace:

Restaurace Hotelu Vyhlídka**** se pyšníkvalitní kuchyní a příjemným personálem. Předkládané pokrmy jsou připravovány vždy zčerstvých surovin. Servírujeme česká jídla, krajové speciality a dotýkáme se také oblíbených evropských receptur. Každý den vtýdnu si můžete vybrat chutný oběd znaší denní nabídky. Tématicky připravujeme gurmánské akce.

Ve vinárně v přízemí je široký výběr jakostních a odrůdových vín nejen z Moravy.

Za příznivého počasí, zejména v letních měsících je otevřena prostorná a částečně zastřešená terasa sobsluhou a výhledem na Luhačovickou přehradu. V letních měsících na terase grilujeme.

Pro kolemjdoucí a sportovce je připraveno rychlé občerstvení vedle hráze přehrady u nového Aquaparku.

Oslavy, setkání, školení:

Možnost uspořádat společenská i pracovní setkání v restauraci pro 120 osob a v saloncích se 40 a 20 místy, vše vybaveno plátny, dataprojektory a připojením na internet. Mnozí snoubenci, kteří si pro svůj velký den vybrali náš hotel, si řekli své ANO přímo na terase, kterou jsme pro tuto slavnostní příležitost vyzdobili podle jejich přání. Součástí hotelového areálu je i Alej snoubenců, kde si novomanželé mohou zasadit strom, který bude navždy připomínat tento jejich významný den.

Nabízíme cateringové služby.

Sport, relax, kultura:

Relaxační zázemí má příjemný komorní charakter. Jeho součástí je sauna, whirlpool, pracoviště maséra, kosmetika, šatny a sociální zázemí. Sauna má kapacitu 15 osob a whirlpool 8 osob. Lázeňské procedury jsou dostupné vLuhačovicích.

Pro sportovně založené jsou připraveny dvě bowlingové dráhy, koloběžky, šipky a kulečník. Malebné okolí láká k výletům pěší, cykloturisty (cyklostezka 5238, značené lázeňské okruhy) i milovníky in-line bruslení (3,5 km okruh kolem přehrady). Přímo u hotelu je nově vybudovaný venkovní aquapark. VLuhačovicích je krytý bazén satrakcemi, Vdostupná vzdálenosti jsou tenisové kurty, minigolf.

Lázeňské město Luhačovice nabízí bohatý kulturní program, stačí si jen vybrat zaktuální nabídky.

Certifikace:

4* jednotná mezinárodně uznávaná klasifikace AHR ČR pro obě budovy

Czech Specials logo CzechSpecials je signifikantní označení pro restaurace a hotelové provozy, které se rozhodly ve svých zařízeních připravovat nejen národní pokrm - českou svíčkovou, ale také místní speciality, související s tradicí příslušného regionu.

Czech Specials Family jsou jídla z českých surovin, nutričně hodnotné, chutné a vizuálně atraktivní, určené pro rodiny s dětmi - resp. děti samotné. Nabízíme pokrmy přizpůsobené velikostí porcí dětem.

Czech Specials Regional označuje pokrmy, které se svým složením vážou k nějakému regionálnímu produktu, a to jak přímo v místě původu, tak i zjiných oblastí.

Baby Friendly poskytujeme takové ubytovací, stravovací, doplňkové služby a produkty, které umožňují vyžití pro rodiny sdětmi, a to vše v prostředí, které je „přátelské k dětem". Hotel byl doporučen, vyzkoušen, otestován, následně certifikován, a je zde záruka „baby friendly" parametrů.

Cyklisté vítáni certifikace zaručuje milovníkům cyklistiky připravenost hotelu i restaurace poskytnout specifické služby (kvalitní odstavné místo pro kola a zavazadla v dohledu hosta; uzamykatelná místnost pro bezplatné uschování jízdních kol; možnost vyprání a usušení oblečení a výstroje; poskytnutí základního nářadí pro jednoduché opravy kol; možnost a základní vybavení pro mytí kola; lékárničku a zprostředkování výpůjčky kvalitních kol atp.

 


Adresa

Hotel Vyhlídka**** Pozlovice 206 763 26 Luhačovice

Telefon

608 434 390

Hlavní budova - pokoj De Luxe 1_12

Dětský koutek 1_6

Salonek se zapáleným krbem_23

Masáže_19

Luhačovická přehrada s věží_18

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz