Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Wellness hotel Energetic**** Rožnov pod Radhoštěm

Kraj: Zlínský | Okres: Vsetín | Město: Rožnov pod Radhoštěm

Hotel se nachází v klidném místě na okraji Rožnova pod Radhoštěm, a přitom pouhých 10 minut chůze od centra města a s ním spojenými volnočasovými aktivitami. Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybavené lednicí s minibarem, klimatizací, WiFi připojením, televizorem se satelitním příjmem, trezorem a většina z nich je situovaná na jižní stranu s výhledem na Rožnov a Vsetínské vrchy.

Ke zpříjemnění pobytu je hostům zdarma k dispozici moderní wellness centrum, zahrnující bazén s protiproudem a chrličem, whirlpool, parní lázeň či finskou saunu. V zázemí wellness centra je také fitness, stolním tenisem, kulečník a dětská herna.

Hotelová restaurace láká moderní gastronomií - naši kuchaři si zakládají na výběru kvalitních a čerstvých surovin, což spolu s jejich péčí dává vyniknout skvělé chut veškerých pokrmů. Součástí restaurace je lobby bar s kapacitou 30 míst a přilehlá letní terasa se vstupem na louku.

Kromě hotelové restaurace je hostům k dispozici stylová valašská Koliba Kordulka – oblíbené místo večerního posezení či firemních večírků, nacházející se v těsné blízkosti Hotelu ENERGETIC****. V jejím interiéru jsou umístěna skvostná díla uměleckého kováře Václava Kitzbergera. Na požádání lze zajistit cimbálovou kapelu či jinou živou hudbu, degustaci místních nápojů nebo jiné rozptýlení.Adresa

Rekreační 1037 75661 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon

725 931 593

terasa

Kordulka

hriste

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz