Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Danubius Health Spa Resort MARIA SPA **** Superior - Mariánské Lázně

Kraj: Karlovarský | Okres: Cheb | Město: Mariánské Lázně
Danubius Health Spa Resort MARIA SPA**** - Mariánské Lázně

Hotel Maria Spa Courtyard svou jedinečností odráží historii Mariánských Lázní. Jeho obnovením došlo k rozšíření unikátního historického komplexu na Nové Lázně & Centrální Lázně & Maria Spa Courtyard, který se tak stal jedním z nejúžasnějších a nejzachovalejších skvostů lázeňské architektury nejen v České republice, ale v Evropě vůbec.

Výhodné pobyty:

Relaxační lázeňská dovolená na 7 nocí, polopenze, lékařské vstupní a výstupní vyšetření, 12 léčebných procedur, ...
 
Minikúra na 3 noci, polopenze, 2 léčebné procedury denně, pravidelné hudební večery v hotelech, bazén, wifi...
 
Minirelax na 2 noci, polopenze, minerální koupel, klasická masáž částečná, bazén, wifi, minerální pitná kúra...Spa MARIA SPA - Mariánské Lázně
Hotel Maria Spa svou jedinečností odráží historii Mariánských Lázní. Jeho obnovením došlo k rozšíření unikátního historického komplexu na Nové Lázně & Centrální Lázně & Maria Spa Courtyard, který se tak stal jedním z nejúžasnějších a nejzachovalejších skvostů lázeňské architektury nejen v České republice, ale v Evropě vůbec.

UBYTOVÁNÍ
20 pokojů kategorie Maria Superior, Maria Superior de luxe a Maria Junior Suite de luxe. Klimatizované pokoje. Wifi internet pro hotelové hosty zdarma, parkoviště a podzemní garáže v Marienbad Health Spa Resortu.

LÉČENÍ
Lázeňský resort zaměřený na využití přírodních zdrojů je prvním místem v Evropě a možná i na světě, kde se začalo léčit účinky přírodní rašeliny (historický název Moorbad – Slatinné lázně). Hotel Maria Spa je také místem vývěru přírodního Mariina plynu, který dal základ názvu města - Mariánské Lázně. Dnes se hostům poskytují minerální koupele s rašelinovým extraktem, slatinné zábaly, skupinová inhalace a především originální Mariino plynové jezírko s oxygenoterapií. Minerální pramen Nová Marie k pitné kúře.

WELLNESS & BEAUTY
V resortu: Římské lázně se 3 bazény, Danubius Premier Fitness, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda. Za poplatek: Koupele, různé druhy masáží - klasická, slatinná.

GASTRONOMIE
Česká i mezinárodní kuchyně, výběr z dietních jídel. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, salátový bufet, koutek zdravé výživy Danubius Healthy Choice. Stravování v restauraci Goethe v hotelu Centrální Lázně.


Adresa

Maria Spa Courtyard superior, Goethovo náměstí 1, 353 43 Mariánské Lázně

Telefon

739355791

MARIA-SPA-HOTEL

maria-spa-pokoj

maria-spa-procedura

maria spa.jpg3

marianske-lazne-fontana

marianske-lazne-kvety

marianske-lazne-masaz

svoboda-plynova-obalka

nove-lazne-koupel

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz