Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně **** - Kašperské Hory

Kraj: Plzeňský | Okres: Klatovy | Město: Kašperské Hory

Parkhotel Kašperské Hory, stojící od roku 1994 na místě bývalého pivovaru, nabízí kromě ubytování v 39 stylových pokojích a 4 apartmánech, také wellness zařízení s dlouholetou tradicí a lázeňský provoz pod názvem Šumavské bylinné lázně. Vnitřní řešení hotelu je v anglickém stylu: dřevo, mosaz, bílý mramor, těžké závěsy na oknech – to vše přispívá ke zklidňující atmosféře. Dále je Vám v hotelu k dispozici hala s krbem, stylová hotelová a snídaňová restaurace, vinárna s kamennou klenbou ze 13. století, konferenční salonky, wellness areál, lázeňský areál s přírodní jeskyní a dvě letní terasy. K absolutní pohodě pak přispívá hotelový park s tenisovým kurtem, deštníky, lehátky a příjemnou obsluhou.

Tento nekuřácký hotel se širokou nabídkou relaxačních a lázeňských procedur je určený pouze dospělým návštěvníkům - není vybaven pro pobyt rodin s dětmi.

Pokoje jsou zařízeny tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji ekologická TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI nebo DVD), telefon a v apartmánech také mini-lednička. Převážná část koupelen je vybavena vanami, některé i dvojitými umyvadly, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle. Jelikož se jedná o historickou budovu, v hotelu nenajdete dva zcela identické pokoje. Jsou různě stavebně řešené a každý má své kouzlo. I přes to, že je hotel pouze dvoupatrový, je Vám k dispozici výtah, pro pohodlný přístup k pokojům. Cennosti Vám uložíme v recepci v hotelovém trezoru.

Hotel nabízí tři gastronomické provozy. Snídaně jsou podávány v samostatné snídaňové restauraci formou bohatých švédských stolů. Snídaňová restaurace je propojena s letní terasou. Dále je Vám k dispozici hotelová lovecká restaurace a velmi atraktivním místem je vinárna ze 13. století, která je důmyslně umístěna ve sklepních prostorách původního pivovaru a okouzlí Vás svými překrásnými klenbami a dobovou atmosférou. Vinárna, nabízející široký výběr moravských vín, je otevřena pouze při větší obsazenosti hotelu. Je však také ideálním místem pro konání různých gastronomických akcí pro firmy a uzavřenou společnost.

Na hotelové pokoje zajišťujeme room service.

Odpočinout si můžete v relaxačním bazénu s protiproudem, vřídlem, podvodním osvětlením a hvězdnou oblohou. Dále je Vám k dispozici finská sauna a relaxační místnost s uklidňující hudbou. Příjemný interiér je doplněn nástěnnými malbami s nádechem řecké mytologie.

Od roku 2013 je v hotelu otevřen nový lázeňský provoz – Šumavské bylinné lázně, který je zcela ojedinělý a unikátní v rámci České republiky. Tento technologicky moderní balneo provoz je výhradně orientován na bylinné procedury včetně perličkových a vířivých koupelí, bylinné páry, zábalů, masáží, kosmetiky, aj. Hluboké sklepení a přes 4,5 m vysoká kladená klenba Vás podvědomě vrátí do 16. století. Doslova ohromeni zůstanete při vstupu do jeskyně, která je neodmyslitelnou součástí lázeňského provozu a je využívána pro speleoterapii, posílení organismu a celkovou relaxaci. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava.

Relaxační bazén i lázeňský provoz se nacházejí přímo v hotelové budově. Díky tomu sem máte zaručen pohodlný přístup přímo z hotelového pokoje v županu a jednorázových pantoflích.

Velmi vyhledávaný a oblíbený je hotelový park, kde můžete relaxovat na lehátkách pod korunami staletých stromů, ranní snídani si objednat doslova v trávě. Máte-li pocit, že Vám více vyhovuje aktivní odpočinek, můžete si v hotelovém parku zahrát tenis, badminton, petanque, kroket popřípadě jiné parkové hry.

Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí láká turisty také krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití, které skýtá Národní park Šumava - pěší turistika, cykloturistika, lyžování sjezdové (skiareál 900m od hotelu) a především běžecké, splouvání toků řek, a řada dalších aktivit. Přírodní atraktivity doplňuje možnost navštívit řadu historických památek, duchovních památek nebo muzeí a to přímo vKašperských Horách a nejbližším okolí. Jedná se např. o hrad Kašperk se zříceninou Pustého hrádku, raně gotický kostel sv. Mikuláše, kostel sv. Markéty a renesanční budova radnice na náměstí, Muzeum historických motocyklů, Muzeum pivovarnictví, Muzeum hraček, Muzeum Šumavy, aj.Výhodné pobyty:
Město: Kašperské Hory | Okres: Klatovy
LÁZEŇSKÝ POBYT - 5 nocí, polopenze, částečná masáž, bahenní zábal z mrtvého moře, perličková koupel, koupel se solí..

 
 
 
.
Město: Kašperské Hory | Okres: Klatovy
Relaxační pobyt na 3 noci. Při pobytu ve všední dny 1 noc navíc zdarma!  

Adresa

Parkhotel Kašperské Hory - Šumavské lázně ****, Kašperské Hory 4, 34192

Telefon

739355791

tosch-exterier

Tosch-exterier2

toscg-hala

toscg-Wellness33

tosch-bazen

tosch-Svatba2

tosch-Superior2

tosch-Superior 008

tosch-lazne2

Image soubor

Image soubor

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz