Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Hotel Kaskáda - Golfový areál KASKÁDA - Kuřim

Kraj: Jihomoravský | Okres: Brno-venkov | Město: Kuřim
Hotel KASKÁDA**** nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě v blízkosti Brněnské přehrady. Ubytování je řešeno formou bungalovů o celkové kapacitě 100 lůžek s překrásným výhledem na golfové hřiště jehož je hotel součástí. Společný název rekreačně sportovního areálu a hotelu - KASKÁDA - vystihuje jeho zasazení do okolní přírody a je potvrzením jisté výjimečnosti dané lokality.

Výhodné pobyty:
Jezdecký pobyt na Kaskádě pro 2 osoby na 2 noci se snídaní, neomezený vstup do wellness, masáž 60 minut, vyjížďka na koních..
Cena od: 3 800,- Kč cena pro 2 osoby
 
Romantický pobyt - 2 noci se snídaní, neomezený vstup do wellness centra, 50 min. privátní whirpool, romantická večeře,...
Cena od: 5 100,- Kč cena pro 2 osoby
 
Wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci se snídaní, 50 min. privátní whirlpool, masáž 45 minut, neomezený vstup do wellness..
Cena od: 3 400,- Kč cena pro 2 osoby
 
Třídenní golfový balíček pro 2 hráče, 2 noci se snídaní, vstup do wellness centra, 3× green fee pro každého...
Cena od: 7 200,- Kč cena pro 2 osoby


Hosté si mohou zvolit pokoj s klimatizací (10 pokojů), bez klimatizace (36 pokojů) či apartmán (2 pokoje). Všechny pokoje hostům nabízí neopakovatelný výhled na golfové hřiště. Luxusně vybavené pokoje s minibarem, trezorem, satelitní LCD televizí, vysoušečem vlasů, rádiem, telefonem, internetovým připojením, sprchovým koutem s WC a apartmány s kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou, žehličkou a žehlicím prknem.

Nevšední gastronomický zážitek umocněný neopakovatelným výhledem umožní svým hostům restaurace KASKÁDA. Moderní interiér restaurace volně přechází v letní terasy, které navodí uprostřed okolní přírody příjemnou atmosféru. Nedílnou součástí restaurace je vinotéka umístěná ve stylovém vinném sklípku. Naleznete zde reprezentativní nabídku moravských vín, které doplní Vaše gastronomické zážitky.

Golfové hřiště s 27 jamkami a 6 jamkami golfové akademie je vybudováno za účelem poskytnutí příjemných sportovních zážitků podložených nejvyšší možnou kvalitou hřiště. Provedení a skloubení hracích ploch s okolní přírodou je citlivě doplněno třinácti jezery s vodní plochou přesahující dva hektary.


Adresa

Golfový areál KASKÁDA, Na Golfu 1772, 664 34 KUŘIM

Telefon

739 355 791

kaskáda

kaskáda

kaskáda

kaskáda

kaskáda

kaskáda

kaskáda

kaskáda

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz