Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Trans World Hotel Savannah**** - Hatě u Znojma

Kraj: Jihomoravský | Okres: Znojmo | Město: Hatě

Trans World Hotel Savannah**** - Hatě u Znojma

Hotel Savannah****deluxe se nachází na české straně hraničního přechodu Hatě-Kleinhaugsdorf a téměř na dohled od středověkého města Znojma. Pobyt Vám zpříjemní vstřícný personál, výtečná kuchyně a relaxační wellness centrum. Komplexní nabídku služeb doplňuje nejmodernější kongresové centrum. Přesto hotel Savannah nabízí něco navíc. Svébytnou součástí hotelu je jedno z největších českých kasin American Chance Casino Route 59, kde lze zažít atmosféru pravé Ameriky. Zároveň je hotel centrem opravdové Ajurvédy, prastaré léčebné metody, která v posledních letech znovu dobývá svět.
Ubytování: v Hotelu Savannah v Hatích u Znojma nabízí velice komfortních 72 dvoulůžkových pokojů a 7 luxusních apartmánů, které Vám splní Vaše očekávání.

Stravování:  Lobby, restaurace a bar Vás okouzlí svou otevřeností a velkorysostí. Kuchyně nabízí jak české tak i mezinárodní speciality. Bar Vás pohostí širokým výběrem nápojů a koktejlů.

Wellness centrum: hotelové wellness & spa centrum, do kterého je pro hotelové hosty vstup zdarma, Vás nadchne svým plaveckým bazénem (22 x 8 m), saunou, parní lázní a kardiofitness centrem. Pro milovníky exotiky a relaxačních terapií nabízíme autentické ajurvédské wellness masáže.Adresa

Trans World Hotel Savannah****deluxe , Chvalovice-Hatě, Znojmo 669 02

Telefon

739355791

savannah-restaurace

savannah-pokoj

savannah-pokoje

SAVANNAH-KOUPELNA

savannah-procedura

savannah-bazen

savannah-koupel

savannah-deti

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz