Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Wellness Hotel Frymburk **** - Frymburk

Kraj: Jihočeský | Okres: Český Krumlov | Město: Frymburk

Wellness Hotel Frymburk **** je umístěn na břehu Lipenského jezera.

Wellness hotel Frymburk nabízí veškerý komfort pod jednou střechou. Díky své kapacitě ubytování se širokou škálou služeb je ideálním místem pro pobyt rodin s dětmi, relaxaci i pracovní pobyty. Hotel leží v bezprostřední blízkosti malebného městečka Frymburk, které vybíhá jako poloostrov do vod Lipenského jezera v Jižních Čechách.


VÝHODNÉ POBYTY

Město: Frymburk | Okres: Český Krumlov
Pohodový pobyt na 3 noci s polopenzí, vstup do Aquaparku, vstup do solné jeskyně, ...
Cena od: 5 240,- Kč cena za 1 osobu / dvoulůžkový pokoj
 
Město: Frymburk | Okres: Český Krumlov
Relaxační pobyt na 14 nocí, se snídaní, vstup do aquaparku, squash, wifi, parkování, ...
Cena od: 15 940,- Kč cena za 1 osobu / dvoulůžkový pokoj
 
Město: Frymburk | Okres: Český Krumlov
Pobyt na 7 nocí za cenu 6, se snídaní, vstup do aquaparku, využití Squashového kurtu, wifi, parkování..
Cena od: 7 970,- Kč cena za 1 osobu / dvoulůžkový pokoj


Interiér: Wellness Hotel Frymburk nabízí svým hostům ubytování v nekuřáckých pokojích různých kategorií- jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, rodinné pokoje (dvě oddělené ložnice, vhodné pro max. 4 osoby) a Junior Suite. Pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, popřípadě vanou, WC, LCD televizí, fénem, hotelovým telefonem, chladničkou, na některých pokojích je k dispozici trezor. Z některých pokojů je jedinečný výhled na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy.


Jídlo a nápoje: Stravování je možné v hotelové restauraci. K ubytování se snídaní- snídaně formou bufetu; polopenze- snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu či výběr z menu (dle počtu ubytovaných). Další možností je Well & Wine Restaurant sa la carte nabídkou (výběr z jídelního lístku). Na požádání zajistíme bezlepkovou dietu, bio potraviny apod. Lobby bar nabízí alkoholické, nealkoholické, teplé i studené nápoje a čerstvé cukrářské výrobky.


Přednosti ubytování: Hotel se nachází přímo na břehu jezera a pro hosty má svou vlastní pláž. Samozřejmostí je komfortní ubytování, rozmanitá kuchyně a zázemí pro firemní akce. Výhodou je i bezbariérový přístup. Do 1.1.2018 možnost ubytování s domácím mazlíčkem malého plemene za příplatek 350 Kč/noc. Wellness Hotel Frymburk nabízí bezplatně: WIFI připojení ve společných prostorách, využití trezoru na hotelové recepci a parkování u hotelového komplexu.


Každý hotelový host automaticky získává 10% slevu na využívání vybraných služeb poskytovaných v areálu hotelu. V  o rozloze cca 1500 m2 se nachází vnitřní bazén 468 m2 s teplotou vody 27°, ve kterém jsou umístěny 2 plavecké dráhy v délce 25 m, divoká řeka, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, vodní chrliče a padesáti metrový tobogán. Dále se v prostoru aquaparku nalézá dětské brouzdaliště 40 m2s klouzačkou a s teplotou vody 28°- 32° (vstup do dětského brouzdaliště je zakázán dětem do 1 roku, děti do 3 let mají vstup povolen pouze s plaveckou plenou), hydromasážní vířivá vana s teplotou vody 38°- 42°, pára, privátní sauna pro maximálně 4 osoby (vstup do privátní sauny není zahrnut v ceně vstupu do aquaparku, rezervace nutná předem). 


Wellness & Spa Hotelu Frymburk je nejlépe vybavené hotelové wellness zařízení v České republice. Je rozděleno na několik částí podle druhu procedur a jejich rezervaci doporučujeme s dostatečným časovým předstihem. Wellness služby poskytuje profesionálně školený personál. (Wellness therapy- různé druhy masáží a zábalů, Wellness Beauty- kosmetické kúry, péče o pleť, manikúra, pedikúra, Spa procedury- různé druhy koupelí a lázní, hydromasáže, Saunový svět- několik druhů saun, Solná jeskyně- relaxace v jedinečném mikroklimatu). Pod s třechouhotelu Frymburk si hosté mohou také zahrát squash, bowling nebo zajít na indoor cycling. Za návštěvu stojí nově otevřená unikátní expozice akvárií „Svět pod hladinou", která představuje naučně-zábavnou formou podvodní svět nejen na území České republiky, ale i v tropických oblastech a mořích.


Lokalita: Na jaře a v létě se můžete spolu s rodinou vydat na kolech či in-linech po několik desítek kilometrů dlouhé cyklostezce, vinoucí se krajinou okolo jezera. Oblast Lipna je také ideálním místem pro zimní sporty. Ve Skiareálu Lipno (cca 10 km od hotelu) nebo vrakouských lyžařských střediscích Sternstein (cca 30 km od hotelu) či Hochficht (cca 50 km od hotelu) najdou vyžití všichni milovníci lyžování. Na své si přijdou i běžkaři, kteří spolu s bruslaři jistě rádi využijí upravených ploch zamrzlého Lipna. Pro milovníky historie a kultury je vdosahu cca 25 km město Český Krumlov, které je pro své středověké historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO


Adresa

Wellness Hotel Frymburk, Frymburk 140, 382 79 Frymburk

Telefon

739355791

pokoj

Restaurace

pokoj2

virivka

kosmetika

solna_jeskyne

well_wine

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz