Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Hotel Afrika**** - Frýdek-Místek

Kraj: Moravskoslezský | Okres: Frýdek-Místek | Město: Frýdek-Místek
Hotel Afrika**** - Frýdek-Místek
dovolujeme si Vás pozvat k pobytu v našem novém, stylovém boutique hotelu Afrika, kde Vám rádi poskytneme  pohodlné zázemí, jak na Vašich pracovních cestách, tak i během odpočinkových aktivit. Poloha hotelu v centru Frýdku-Místku je strategicky výhodná vzhledem k blízkosti Beskyd, přístupu do Polska a zároveň i moravskoslezské metropole Ostravy.
 
Výhodné pobyty :

Fitness víkend - 2 noci, bohatá snídaně formou bufetových stolů, 1 x vstup do relax zóny (whirlpool, sauna), 2 x večeře..
Cena od: 5 240,- Kč Cena pro 2 osoby

 
Romantická noc pro pár, snídaně, 1 x slavnostní večeře, 1 x relax zóna ( sauna, whirlpool,..)
Cena od: 2 600,- Kč Cena pro 2 osoby
 

V hotelu Afrika naleznete příjemné zázemí po náročném pracovním dni, golfovém turnaji na Čeladné, Ropici, Ostravici, nebo po celodenním lyžování v Beskydech. Umístění hotelu na návrší Vám otevře krásný výhled na blízké pohoří a moderní interiér, vybavený doplňky a zajímavými předměty s africkou tématikou Vám dá pocítit nevšední atmosféru černého kontinentu. Originální umělecky zpracované fotografie z národního parku Etosha na severu Namibie zdobí každý pokoj a obrazy malované olejovými barvami na plátně umělecké galerie Fine Art Gallery z Kapského města dotvářejí prostor chodeb a recepci.
 
Pokoje
Komfortní ubytování v africkém stylu nabízí  3 jednolůžkové a 25 prostorných dvoulůžkových pokojů, vybavených internetem, LCD televizory, minibary, trezory a moderními koupelnami se sprchami či vířivkou.
Stylová restaurace Jiný svět a nadstandardní relaxační a sportovní centrum Fitpoint  jsou garancí, že i o Vaše další potřeby bude skvěle postaráno.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný pobyt.


Adresa

Hotel Afrika****, T. G. Masaryka 463, 738 01 Frýdek – Místek

Telefon

739 355 791

Afrika-pokoj

Koupelna

Lobby

Recepce

restaurace4

restaurace6

restaurace7

welln2

welln4

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz