Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Park Holiday Congress & Wellness Hotel **** - Praha

Kraj: Praha | Okres: Praha hl.m. | Město: Praha 10 - Benice
PARK HOLIDAY Congress & Wellness Hotel****

Jedinečný rekreační komplex Park Holiday, usazen v malebné krajině přírodního parku Botič-Milíčov v jihovýchodní části Prahy, představuje současnou špičku v oblasti volnočasových aktivit, služeb pro volný čas a zdravý životní styl pro privátní i firemní klientelu. A to nejen v České republice.

Osobité architektonické řešení komplexu, díky kterému obdržel Park Holiday prestižní ocenění Stavba roku 2008, výjimečný design, komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita a široké zázemí sportovních a   relaxačních aktivit a služeb jej řadí k ojedinělým zařízením pražského regionu.

Komfortní hotelové pokoje jsou plně klimatizovány. Svým vybavením jsou přizpůsobeny jak pro potřeby rodin s dětmi (bezpečností otevírání oken a balkonových dveří, nekuřácké pokoje stejně jako celý hotel, zdravé a antialergické prostředí, na vyžádání dětská postýlka), tak i pro business klientelu (prostorný psací stůl, zdarma vysokorychlostní WiFi připojení ve všech prostorách a telefon s přímou volbou)
Všechny pokoje jsou vybaveny plochou televizí se satelitním příjmem. Prostorné koupelny s podlahovým vytápěním mají prodloužený sprchový kout s "tropickým deštěm", fénem, WC a bidetem. Nechybí ani kvalitní kosmetický set, župany včetně pantoflů a osušky. Naprostá většina hotelových pokojů nabízí terasu nebo lodžii.

V Parku Holiday se nikdy nebudete nudit! Pro aktivnější jedince je připravena zóna EnerGym – bohatě vybavené Cardio Fitness centrum s moderní řadou posilovacích strojů značky Star Track, s vlastní diagnostikou a nutričním poradenstvím, dva samostatné sály pro skupinové lekce jako Spinning®, Zumba, Pilates či Hatha Yoga. Naleznete u nás také lekce aquaerobicu, indoor kurty na squash, badminton či tenis. Pokud dáváte přednost venkovním aktivitám, využít můžete outdoor tenisové kurty a hřiště na volejbal/nohejbal. Rovněž můžete vyrazit na kole či pěší poznávat krásy okolního přírodního parku – naše půjčovna trekkingových kol a holí Nordic Walking je vám k dispozici, navíc vás vybavíme i mapou cyklistických a turistických tras.
Celkovou nabídku našich aktivit doplňuje stolní tenis, šipky, či pétanque. Nedaleko hotelu se nachází největší aquapark ve Střední Evropě (Čestlice).

Po namáhavém dnu načerpejte novou energii a životní rovnováhu ve wellness zóně ClubWell, která Vám nabízí 14m dlouhý bazén s teplotou vody 29°C, finskou saunu, vario saunu, parní lázeň, ochlazovací komoru s ledovou tříští, i relaxační zónu s lehátky a solární loukou.

Váš wellness víkend si můžete zpestřít návštěvou beauty salonu VitalBody, který nabízí kompletní ošetření a harmonizaci těla a mysli. Naši certifikovaní profesionálové vás budou hýčkat procedurami z široké nabídky klasických a thajských masáží, k dispozici jsou zde taktéž manikúra, pedikúra a kosmetické služby.

O váš gastronomický zážitek se postaráme v restaurantu Tetu Brissy, který je symbolicky spojen s tématem vzduchoplavectví. Gastronomická nabídka je založena na stejných hodnotách jako kuchyně 19. století – tedy na poctivé domácí kuchyni a čerstvých a kvalitních surovinách – a je doplněna moderními metodami přípravy pokrmů. 

SportBar, umístěný přímo u recepce, v srdci rekreačního komplexu Park Holiday, spojuje ClubWell s tenisovými, badmintonovými kurty a venkovním areálem. Chvíle strávené na SportBaru si klient může zpestřit golfem na indoor simulátoru nebo biliardem. V areálu Parku Holiday si přijdou na své i bowlingový nadšenci – zázemí Bowling baru nabízí 4 moderní dráhy magnetického bowlingu s kompletním vybavením.

Celý komplex doplňuje venkovní Srub, ležící v zahradě areálu, přímo u tenisových a volejbalových kurtů i hřiště na pétanque, který v letních měsících nabízí ideální prostředí pro setkání s přáteli, rodinou, zaměstnanci či obchodními partnery. Díky zastřešení lze pořádat BBQ, grilovat či opékat i za nepříznivého počasí. Park Holiday uspokojí nejnáročnější klienty, kteří vyhledávají komplexní nabídku služeb, relaxaci a pohodu „pod jednou střechou". 
1.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
RODINNÝ POBYT - AKTIVNÍ PRÁZDNINY na 3 noci a více. Platnost nabídky 15.6.-15.9.2016
Cena od: 2 000,- Kč cena pro 2 osoby / 1 NOC
 
 
2.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
VALENTÝNSKÝ POBYT - 2 noci se snídaní, večeře při svíčkách, masáž, bazén, whirlpool. Platnost nabídky: 13.-15.2.2016
Cena od: 7 250,- Kč cena pro 2 osoby
 
 
3.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
GOLF & RELAX na 2 noci se snídaní, 2x balíček Golf Hostivař (1x green fee na 9jamkové hřiště, 1x vstup na 9jamkovou akademii...
Cena od: 6 860,- Kč cena pro 2 osoby
 
 
4.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Gurmánký pobyt na 2 noci se snídaní, 1x večeře – degustační menu o pěti chodech včetně aperitivu, vína a kávy, wi-fi, bazén..
Cena od: 5 200,- Kč cena za 1 osobu
 
 
5.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Wellness víkend na 2 noci s polopenzí, večeře - menu o třech chodech, bazén, whirpool, finská sauna, wifi....
Cena od: 4 300,- Kč cena za 1 osobu
 
 
6.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Víkendový pobyt na 3 noci s bohatou snídaní, bazén, whirlpool, finská sauna, vario sauna, parní lázeň, solární louka, ...
Cena od: 4 800,- Kč cena pro 1 osobu
 
 
7.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Velikonoční pobyt na 2 noci v rozmezí termínu : 25.3.-27.3.2016, se snídaní, 1 x velikonoční večeře, bazén, sauna, ...
Cena od: 4 500,- Kč cena pro 1 osobu
 
 
8.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Vánoční wellness pobyt pro páry i rodiny s dětmi v Parku Holiday v rozmezí termínu 23.-25.12. nebo 24.-26.12.2015
Cena od: 3 700,- Kč Cena pro 1 osobu
 
 
9.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Romantický pobyt pro dva - 2 noci se snídaní, 1x večeře pro 2 osoby -menu o třech chodech při svíčkách, 1x relaxační masáž,..
Cena od: 8 950,- Kč cena pro 2 osoby


Více zde: http://www.vikendove-pobyty-lazne.cz/products/praha-hotel-park-holiday/


Adresa

Květnového povstání 194, 103 00 Praha 10 – Benice

Telefon

739 355 791

rest

pokoj

masaz

spa

tetu

gastronomie

bowling

kurty tma

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz