Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Park Holiday Congress & Wellness Hotel **** - Praha

Kraj: Praha | Okres: Praha hl.m. | Město: Praha 10 - Benice
PARK HOLIDAY Congress & Wellness Hotel****

Jedinečný rekreační komplex Park Holiday, usazen v malebné krajině přírodního parku Botič-Milíčov v jihovýchodní části Prahy, představuje současnou špičku v oblasti volnočasových aktivit, služeb pro volný čas a zdravý životní styl pro privátní i firemní klientelu. A to nejen v České republice.

Osobité architektonické řešení komplexu, díky kterému obdržel Park Holiday prestižní ocenění Stavba roku 2008, výjimečný design, komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita a široké zázemí sportovních a   relaxačních aktivit a služeb jej řadí k ojedinělým zařízením pražského regionu.

Komfortní hotelové pokoje jsou plně klimatizovány. Svým vybavením jsou přizpůsobeny jak pro potřeby rodin s dětmi (bezpečností otevírání oken a balkonových dveří, nekuřácké pokoje stejně jako celý hotel, zdravé a antialergické prostředí, na vyžádání dětská postýlka), tak i pro business klientelu (prostorný psací stůl, zdarma vysokorychlostní WiFi připojení ve všech prostorách a telefon s přímou volbou)
Všechny pokoje jsou vybaveny plochou televizí se satelitním příjmem. Prostorné koupelny s podlahovým vytápěním mají prodloužený sprchový kout s "tropickým deštěm", fénem, WC a bidetem. Nechybí ani kvalitní kosmetický set, župany včetně pantoflů a osušky. Naprostá většina hotelových pokojů nabízí terasu nebo lodžii.

V Parku Holiday se nikdy nebudete nudit! Pro aktivnější jedince je připravena zóna EnerGym – bohatě vybavené Cardio Fitness centrum s moderní řadou posilovacích strojů značky Star Track, s vlastní diagnostikou a nutričním poradenstvím, dva samostatné sály pro skupinové lekce jako Spinning®, Zumba, Pilates či Hatha Yoga. Naleznete u nás také lekce aquaerobicu, indoor kurty na squash, badminton či tenis. Pokud dáváte přednost venkovním aktivitám, využít můžete outdoor tenisové kurty a hřiště na volejbal/nohejbal. Rovněž můžete vyrazit na kole či pěší poznávat krásy okolního přírodního parku – naše půjčovna trekkingových kol a holí Nordic Walking je vám k dispozici, navíc vás vybavíme i mapou cyklistických a turistických tras.
Celkovou nabídku našich aktivit doplňuje stolní tenis, šipky, či pétanque. Nedaleko hotelu se nachází největší aquapark ve Střední Evropě (Čestlice).

Po namáhavém dnu načerpejte novou energii a životní rovnováhu ve wellness zóně ClubWell, která Vám nabízí 14m dlouhý bazén s teplotou vody 29°C, finskou saunu, vario saunu, parní lázeň, ochlazovací komoru s ledovou tříští, i relaxační zónu s lehátky a solární loukou.

Váš wellness víkend si můžete zpestřít návštěvou beauty salonu VitalBody, který nabízí kompletní ošetření a harmonizaci těla a mysli. Naši certifikovaní profesionálové vás budou hýčkat procedurami z široké nabídky klasických a thajských masáží, k dispozici jsou zde taktéž manikúra, pedikúra a kosmetické služby.

O váš gastronomický zážitek se postaráme v restaurantu Tetu Brissy, který je symbolicky spojen s tématem vzduchoplavectví. Gastronomická nabídka je založena na stejných hodnotách jako kuchyně 19. století – tedy na poctivé domácí kuchyni a čerstvých a kvalitních surovinách – a je doplněna moderními metodami přípravy pokrmů. 

SportBar, umístěný přímo u recepce, v srdci rekreačního komplexu Park Holiday, spojuje ClubWell s tenisovými, badmintonovými kurty a venkovním areálem. Chvíle strávené na SportBaru si klient může zpestřit golfem na indoor simulátoru nebo biliardem. V areálu Parku Holiday si přijdou na své i bowlingový nadšenci – zázemí Bowling baru nabízí 4 moderní dráhy magnetického bowlingu s kompletním vybavením.

Celý komplex doplňuje venkovní Srub, ležící v zahradě areálu, přímo u tenisových a volejbalových kurtů i hřiště na pétanque, který v letních měsících nabízí ideální prostředí pro setkání s přáteli, rodinou, zaměstnanci či obchodními partnery. Díky zastřešení lze pořádat BBQ, grilovat či opékat i za nepříznivého počasí. Park Holiday uspokojí nejnáročnější klienty, kteří vyhledávají komplexní nabídku služeb, relaxaci a pohodu „pod jednou střechou". 

1.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
BEAUTY & RELAX na 2 noci, párová thajská antistresová masáž (30 minut), očištění a hloubkové čištění pleti, pleťová maska,...
Cena od: 8 400,- Kč cena pro 2 osoby
 
 
 
2.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
RODINNÝ POBYT - AKTIVNÍ PRÁZDNINY na 3 noci a více. Platnost nabídky 1.7.-31.8.2020
Cena od: 2 000,- Kč cena pro 2 osoby / 1 NOC
 
 
 
3.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
VALENTÝNSKÝ POBYT na 2 noci. Platnost nabídky 14.-16.2.2020
Cena od: 7 450,- Kč cena pro 2 osoby / 2 noci
 
 
 
4.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Gurmánký pobyt na 2 noci se snídaní, 1x večeře – degustační menu o pěti chodech včetně aperitivu, vína a kávy, wi-fi, bazén..
Cena od: 5 200,- Kč cena za 1 osobu
 
 
 
5.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Wellness víkend na 2 noci s polopenzí, večeře - menu o třech chodech, bazén, whirpool, finská sauna, wifi....
Cena od: 4 760,- Kč cena pro 1 osobu
 
 
 
6.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Velikonoční pobyt na 3 noci. Platnost nabídky: 10.-13.4.2020
Cena od: 8 000,- Kč cena pro 2 osoby
 
 
 
7.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
SILVESTR 2020 v termínu 29.12.2020 - 1.1.2021. Silvestrovský pobyt na 3 noci
Cena od: 8 800,- Kč cena pro 1 osobu
 
 
 
8.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Vánoční wellness pobyt pro páry i rodiny s dětmi v Parku Holiday v rozmezí termínu 22.-26.12.2020
Cena od: 3 850,- Kč Cena pro 1 osobu
 
 
 
9.
Město: Praha 10 - Benice | Okres: Praha hl.m.
Romantický pobyt pro dva - 2 noci se snídaní, 1x večeře o třech chodech, 1x thajská masáž, bazén,...
Cena od: 9 050,- Kč cena pro 2 osobyAdresa

Květnového povstání 194, 103 00 Praha 10 – Benice

Telefon

739 355 791

rest

pokoj

masaz

spa

tetu

hotel park holiday praha

hotel park holiday praha

hotel park holiday praha

hotel park holiday praha

hotel park holiday praha

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz