Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Hotel Happy Star **** - Hnanice - Znojmo

Kraj: Jihomoravský | Okres: Znojmo | Město: Hnanice - Znojmo
Hotel Happy Star **** -  Hnanice - Znojmo
 
Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo (jižní Morava), a je dobře dostupný z Prahy, Brna i Vídně. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru…
 
Výhodné pobytové balíčky:
 
Wellness pobyt na 2 noci, polopenze, masáž zad a šíje, hydromasážní vana s vířivkou a perličkou, infrasauna,..


 
Pobyt na 2 noci se snídaní, návštěva Malovaného sklepu v Šatově, hodinová medová masáž zad, privátní nočního koupání...

 
Dámská jízda - 2 noci se snídaní, masáž Relax therapy, kosmetika, neomezeně bazén, vířivka, parní kabina, fitness, ...

 
Romantický pobyt - 2 noci se snídaní, 1× romantická večeře při svíčkách, privátní noční koupání s lahví sektu, ....Pohodlné, útulné a moderní prostředí hotelu Happy Star
Ve chvíli, kdy poprvé vstoupíte do našeho hotelu, prostoupí vás pohoda. Náš hotel není ani velký ani malý, vždy se v něm budete cítit útulně a zároveň komfortně. Prioritou je pro nás absolutní čistota a pěkné, moderní prostředí. Vzhledem k tomu, že byl náš hotel postaven teprve v roce 2005, vše stále září novotou.
 
Bohaté vybavení a wellness v ceně ubytování
Během pobytu u nás můžete zdarma relaxovat v krytém bazénu, vířivce, parní kabině či využívat fitness. Ať už ale u nás chcete poznávat okolí, sportovat, ochutnat dobré moravské víno nebo jen odpočívat, náš hotel je na všechno skvěle připraven.
 
Výhodná poloha hotelu Happy Star
Díky poloze hotelu Happy Star můžete poznat mnoho zajímavých míst nebo si užít relaxace v klidném okolí hotelu. Náš hotel leží v obci Hnanice, 8 kilometrů jižně od města Znojmo na hranicích s Rakouskem, v krásné přírodě Národního parku Podyjí a ve Znojemské vinařské oblasti (jižní Morava).
V jeho okolí se nachází zámek Vranov s Vranovskou přehradou (30 km), Brno (60 km) a Vídeň (80 km). Cesta z Prahy je dlouhá přibližně 210 km.
 
Péče jako v pohádkovém paláci
Ke každému hostovi přistupujeme stejně, jako bychom ho hostili ve vlastním domě. Pokud budete chtít pozvat kapelu, zaplavat si v bazénu mimo otevírací dobu nebo třeba slavit dlouho do noci v naší vinárně, budeme se vám vždy snažit vyhovět. Myslíme si, že spokojený zákazník je tou nejlepší reklamou
 
Zařízení pro větší akce
Pokud pořádáte firemní akci, svatbu, seminář, konferenci nebo jakoukoliv jinou akci pro více lidí, budete určitě nadšeni zařízením, které vám můžeme nabídnout. Především se jedná o salónek pro přibližně 60 lidí s klimatizací, projektorem, wi-fi připojením k internetu, DVD přehrávačem a kvalitní audio sestavou. Dále je k dispozici menší salónek pro přibližně 25 lidí. A to nejlepší na konec: využití obou salónků je již v ceně ubytování, nebudete tedy platit ani korunu navíc!

Adresa

Hotel Happy Star, Hnanice 111, 669 02 Znojmo

Telefon

739 355 791

bazen-virivka

gastronomie_pro2_pod_altanem1

hala

gratinovane-veprove-filety-z-panenky-s-holandskou-omackou-a-chrestem-3

hotel02

herna

pokoj1

terasa a zahrada

vinarna_pano

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz