Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


WINE WELLNESS HOTEL CENTRO **** - Hustopeče

Kraj: Jihomoravský | Okres: Břeclav | Město: Hustopeče
WINE WELLNESS HOTEL CENTRO **** Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic.
V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města.
Wine Wellness
V hotelu Centro najdete unikátní Wine Wellness Hustopeče.Vůbec první zařízení tohoto druhu v České republice.
 
Výhodné pobyty 


Město: Hustopeče | Okres: Břeclav
ZÁŽITKOVÝ SILVESTR 2017 na 2 noci v termínu: 30.12.2017-1.1.2018
Cena od: 5 650,- Kč cena pro 1 osobu

Město: Hustopeče | Okres: Břeclav
ZÁŽITKOVÝ SILVESTR 2017 na 3 noci v termínu 29.12.2017-1.1.2018
Cena od: 6 950,- Kč cena pro 1 osobu
 
Město: Hustopeče | Okres: Břeclav
Wellness jako víno na 2 noci, polopenze, vinné procedury, saunový svět, whirlpool, Kneippova stezka..
Cena od: 2 990,- Kč cena za 1 osobu / dvoulůžkový pokoj
 
Město: Hustopeče | Okres: Břeclav
Víno jako wellness na 2 noci, polopenze, degustace vína se sommeliérem, vinná procedura, Wine Wellness neomezeně
Cena od: 2 990,- Kč cena za 1 osobu / dvoulůžkový pokoj

Město: Hustopeče | Okres: Břeclav
Hotel Centro *** Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura s architekturou italské renesance

Město: Hustopeče | Okres: Břeclav
Romantický luxusní pobyt - 2 noci, 2 x snídaně do postele, 2gurmánská 5-chodová večeře snoubená s víny,..
Cena od: 7 990,- Kč cena pro 2 osoby

Hotel Centro **** Hustopeče je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.

 
Hotel disponuje 55 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro 20 – 200 osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu. 
 
Nabízíme speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Centro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point, vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky. Venkovní aktivity – vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, letní aquapark, turistika, památky UNESCO.

Wine Wellness
V hotelu Centro najdete unikátní Wine Wellness Hustopeče.Vůbec první zařízení tohoto druhu v České republice. Víno a vinné procedury jsou hlavní doménou.  Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.

Ve Wine Wellness Hustopeče naleznete za recepcí „Suchou zónu"  která je určena převážně k procedurám, relaxaci a odpočinku. Projdete-li šatnami, po Vaší pravé ruce naleznete Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou, to vše uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů. Další skvělou možností je Masérská místnost s automaticky polohovatelným masérským lehátkem, které zajistí Vaše maximální pohodlí při masáži. Jsme zaměřeni na masáže relaxační, harmonizující duši a tělo v nejrůznějších variantách. Vítanou změnou je pak Zábalová místnost, kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje. Za nimi se nalézá Odpočinková zóna, jejíž atmosféru umocňuje výše stropu a nevídaný pohled na Dům pánů z Vizovic.
Po schodech o patro níže na Vás čeká „Mokrá zóna" ve které si můžete libovolně vybrat, který druh lákadel vyzkoušíte. Je zde i Whirlpool s příjemnou odpočinkovou atmosférou, doladěnou skvostným vitrážním oknem. Dále následuje „Saunový svět" kde naleznete 4 druhy saun, ochlazující vědro či sprchy, které umí závalový déšť. Finská sauna voní smrkovým dřevem a je zde teplota 80-95 °C s vlhkostí 3-12%. Kneippova vinařská stezka, se střídajícími se nádržemi se studenou a teplou vodou, výborně napomáhá rekonvalescenci cévního aparátu dolních končetin, zvláště na těžké nohy a slouží jako prevence křečových žil.

Solná vinná lázeň která čistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírňuje dechové obtíže. Je zde sálavé teplo okolo 30°C s esencí Alpských bylin. Kamenná bylinková lázeň využívá sálavého tepla ze saunových kamen, uprostřed lázně je umístěn talíř s bylinkami, který je každé 3 min. zkrápěn pramínkem vody. Zde je teplota mezi 55-65 °C s vlhkostí 20-40%. Parní sauna či Laconium v této kabině můžeme mít jak parní saunu s teplotou kolem 55 °C a vlhkostí až 72% s inhalací dle vonné esence, tak také Laconium, což je suché teplo bez páry ve stejné teplotě.

Adresa

Centro Hustopeče, Husova 8, 693 01 Hustopeče

Telefon

739355791

centro hustopeče

centro hustopeče

centro hustopeče

centro hustopeče

centro hustopeče

centro hustopeče

centro hustopeče

centro hustopeče

centro hustopeče

centro hustopeče

centro hustopeče

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz