Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Hotel VÍR *** - Vír

Kraj: Vysočina | Okres: Žďár nad Sázavou | Město: Vír
Hotel VÍR *** - Vír

Hotel Vír se nachází ve stejnojmenné obci na Vysočině, v turisticky atraktivní oblasti Svratecká hornatina. Obec Vír leží na křižovatce turistických tras. V okolí je mnoho zajímavých míst: hrady Pernštejn, Svojanov, zřícenina Zubštejn, rozhledny Karasín a Horní les, přímo ve Víru pak vodní nádrž Vír zásobující vodou také Brno a vírské skály opředené legendami a oblíbené horolezci – známá je vírská ledová stěna a od letoška provozované via ferraty pro odvážnější turisty.

Město: Vír | Okres: Žďár nad Sázavou
Prodloužené víkendy na 3 noci, polopenze, infrasauna, nebo laserpvá střelnice, welcome drink, wifi...
Cena od: 2 390,- Kč cena za 1 osobu / dvoulůžkový pokoj 


Hotel Vír nabízí hostům 23 pohodlných pokojů a apartmánů s vlastními koupelnami, TV a WiFi připojením. Restaurace v přízemí hotelu s bezbariérovým přístupem a úžasným výhledem na Svratku je vyhlášená výbornou tradiční kuchyní. Vaří pouze z čerstvých surovin. Hotelová cukrárna má vlastní výrobnu zákusků a dezertů.

Kapacita restaurace 80 osob + salonku 30 osob vyhovuje pořádání svateb a oslav. Hotel také kompletně zajišťuje netradiční, zážitkové svatby a akce s programem na míru.
Hotel je zaměřen na relaxační pobyty se sportovní a wellness tématikou. Celoročně nabízí pobyty pro seniory, rodiny s dětmi a páry, také firemní pobyty a akce.

Specifické služby: 
půjčovna kol a trekových holí, kinokavárna pro hosty, školící salonek pro firmy, dětský koutek včetně služby hlídání dětí, Dornoterapie pro správné držení těla a cvičení podle Dornovy metody.

Adresa

Hotel Vír, Vír 110, 592 66 Vír

Telefon

777 420 777

06

02

03

04

12

15

bazen3

DSCN1455

DSCN1639

DSCN1768

IMG_2539

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz