Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Alfa Resort - Orlické hory -Deštné v Orlických horách

Kraj: Královéhradecký | Okres: Rychnov nad Kněžnou | Město: Deštné v Orlických horách

Ubytovací kapacitu hotelu tvoří dvou a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi. Součástí ubytovací kapacity jsou rodinná studia (dvě vybavené, samostatné ložnice s jedním příslušenstvím). 

 

Novinkou roku 2015 jsou nadstandardně vybavené horské apartmánové chaty s kapacitou 4 - 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s kvalitním vybavením, dvěma (třemi) samostatnými, oddělenými ložnicemi. Každý apartmán má TV (SAT), wifi, kompletně vybavenou kuchyňskou linku (myčku nádobí, sklo keramický sporák, mikrovlnou troubu, chladničku, nádobí na vaření, stolní inventář, a další). Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy a krbovými kamny.

Horské chaty jsou vzdáleny cca 50 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou využívat všechny služby hotelu  (Parkování, hotelovou restauraci, nový lobby bar,  panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, stolní fotbálek, šipky, saunu a další). Poloha apartmánu zaručuje naprostý klid, ničím nerušené soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb. 

O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél" v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou.

Ubytovací kapacita vhorských chatách je 49 lůžek. Celková kapacita hotelu společně s chatami je cca 145 lůžek.


Adresa

Alfa Resort Deštné v Orlických horách 78 517 91 Deštné v Orlických horách

Telefon

+420 773 100 118

Pokoj 10

Restaurace

Hotel leto 1

DSC_9239

DSC_9324

DSC_9278

DSC_9259

DSC_9272

Alfa resort - bazén

Alfa resort pokoj

výhled

footgolf

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz