Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Hotel Panská *** - Bechyně

Kraj: Jihočeský | Okres: Tábor | Město: Bechyně
Hotel Panská *** - Bechyně
Hotel Panská je znám kvalitním ubytováním, vyhlášenou restaurací s českou kuchyní, příjemnou obsluhou a oblíbenou letní terasou. Restaurace zajišťuje catering svateb a firemních akcí, ale také stravování pro 200 metrů vzdálený Lesní dům. Lesní dům je provozován zároveň s Penzionem Golf
  a s Černickým zámečkem jako depandance. WIFI připojení v celém objektu zdarma.


Budova hotelu Panská stojí přímo na náměstí krásného lázeňského města Bechyně. Od rozsáhlé rekonstrukce v roce 1998 je pro naše klienty k dispozici 29 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů, 1 apartmán, samozřejmostí je i pokoj s bezbariérovým přístupem.
Lesní dům se nachází přímo v areálu zámku Bechyně. Originální a prostorné pokoje jsou vybaveny s odkazem na historii všech bývalých zámeckých pánů. Hosté mohou využít veškeré služby a balíčky Resortu. Pro možnost přípravy vlastního občerstvení se zde nachází kuchyňka. Bohatá snídaně, tak jako i veškeré formy cateringu, je pro hosty připravena v Hotelu Panská na náměstí. Pro ty, kteří si chtějí vychutnat romatiku plnými doušky, připravíme snídani či odpolední piknik v trávě v zámeckém parku. Ubytování v Lesním domě je velmi romatickým a nevšedním zážitkem.

Bývalý lovecký Černický zámeček knížete Paara je dominantou přilehlého golfového hřiště a zároveň patří mezi nejvyhledávanější jihočeská místa pro pořádání svateb, soukromých a firemních akcí. Nabízí osm pohodlných dvoulůžkových pokojů včetně tří apartmánů a pět jednolůžkových pokojů s možností další přistýlky. Naši hosté ocení především naprosté soukromí a klid zámečku ve spojení s komplexním společenským a cateringovým zázemím. Zámeček Černice je provozován jako depandance Penzionu Golf, kam je umístěna recepce i veřejná restaurace, aby pobyt hostů nebyl nikým a ničím rušen. Zámeček se ideálně hodí pro ubytování uzavřené společnosti.

Penzion a restaurace Golf nabízí nejen hráčům golfu útulné ubytování uprostřed golfového areálu, v patnácti pokojích s možností přistýlek. V noci je zde naprostý klid a taková tma, že při bezmračném počasí je jasně vidět celá hvězdná soustava. Penzion má ideální polohu pro denní výlety po okolních lesích a k blízkým rybníkům, které jsou dosažitelné buď na kole či pěšky. Luxus nerušeného spánku a možnosti dokonalé relaxace naleznete právě v tomto Penzionu. 

VÝHODNÉ POBYTOVÉ BALÍČKY


Město: Bechyně | Okres: Tábor
Pobyt pro seniory 50 plus na 3 noci, polopenze, aromaterapeutická masáž, regenerační zábal celého těla,...
Cena od: 3 690,- Kč cena za 1 osobu
 
 

Město: Bechyně | Okres: Tábor
Romantický pobyt na 2 noci se snídaní, 1x tříchodové menu při svíčkách, masáž, wifi, láhev sektu...
Cena od: 2 950,- Kč cena za 1 osobuAdresa

Panství Bechyně s.r.o., Zámek 1, 391 65 Bechyně

Telefon

739 355 791

hotel - pohled z náměstí

recepce Hotel Panská

pivnice - restaurace Panská

restaurace (2)

dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

dvoulůžkový pokoj

golfové hřiště

zámek Bechyně

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz