Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Hotel Akademie***superior Hrubá Voda

Kraj: Olomoucký | Okres: Olomouc | Město: Hlubočky
Hotel Akademie Hrubá Voda se nachází v malebném prostředí rekreační oblasti Hrubá Voda, v sousedství řeky Bystřice, na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Hotel Akademie Hrubá Voda je cca 20 km od Olomouce, 12 km od komunikace D1 a asi 3 minuty chůze od vlakové zastávky Hrubá Voda zastávka.
Nabízíme ubytování ve 30 pokojích - jednolůžkové, dvoulůžkové, 1 bezbariérový pokoj, 1 apartmán a 1 junior suite. Na některé pokoje lze umístit přistýlka. Kapacita ubytování je až 78 osob.
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a toaletou (junior suite - vana), TV s bohatou nabídkou, Wi-Fi připojením na internet a telefonem.
Hostům je k dispozici restaurace, lobby bar s posezením u krbu. V letních měsících dvě letní terasy a party stan v hotelové zahradě.

Relaxovat mohou hosté v hotelovém wellness centru (vířivka, sauna parní/finská, masáže a zábaly). Mohou si zahrát tenis na hotelovém tenisovém kurtu s umělým povrchem, pétanque, venkovní pink-pong. Na výlety po okolí, které nabízí velké množství pěších i cyklo tras, si mohou hosté zapůjčit Nordic Walking hole nebo kolo i s přilbou. V blízkosti hotelu se nachází  851 m dlouhá bobová dráha a v zimním období 3 vleky a 4sedačková lanovka. Také si mohou hosté zahrád billiard.
Pro milovníky geocachingu jsou v Hrubé vodě schovány kešky.

Pro naše nejmenší návštěvníky máme přichystán dětský koutek v restauraci a dětské hřiště před hotelem.
Hotel Akademie Hrubá Voda je vhodný nejen pro odpočinkový pobyt, ale také pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav a svateb včetně obřadu. 
 

Adresa

Hotel Akademie Hrubá Voda Hrubá Voda 59 783 61 Hlubočky u Olomouce

Telefon

725 813 800

2lůžkový pokoj

3lůžkový pokoj s přistýlkou f1

Koupelna, toaleta

restaurace f2

restaurace f3

AB7A5328

AB7A5337

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz