Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


S-centrum - Benešov

Kraj: Středočeský | Okres: Benešov | Město: Benešov
S-centrum Benešov je sportovně relaxační centrum v klidném prostředí na okraji Benešova. Areál S-centrum nabízí široké využití. Je určen nejen pro jednotlivce, kteří chtějí relaxovat nebo sportovat, ale i pro sportovní kolektivy a firemní klientelu.

Sportovní areál je vybaven dvěma krytými a dvěma venkovními tenisovými kurty, čtyřmi kurty na badminton, hřištěm na volejbal, nohejbal, třemi hřišti na beachvolejbal a fotbalovou halou na malou kopanou. S-centrum dále hostům nabízí možnost zahrát si petanque, navštívit kardioposilovnu, spinning, aerobik nebo jednu ze šesti moderních bowlingových drah značky Brunswick. Nejen po sportu je dobré relaxovat, a proto jsou pro Vás připraveny masáže, whirlpool, finská nebo parní sauna.
Hotelová část nabízí 16 dvoulůžkových pokojů, 5 třílůžkových pokojů, 2 čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový apartmán. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, TV, telefonem a připojením na internet. Pokoje jsou hostům k dispozici v den příjezdu od 14.00 hod. a v den odjezdu do 10.00 hod. Parkování je možné bezplatně na hotelovém parkovišti. V letních měsících je hostům k dispozici i venkovní bazén.
Restaurace Grosso je stylová, celoplošně ozvučená a klimatizovaná restaurace s kapacitou až 150 míst. Při letním provozu s terasou až 180 míst. Je zaměřena na Italskou kuchyni. Vyrábíme vlastní domácí těsto. Z něj potom domácí těstoviny, dle naší receptury. Pečení v pizza peci na dubovém dříví předchází příprava pizzy i tmavého chleba, přímo před očima návštěvníků. Jídelníček je doplněn vybranými specialitami světových kuchyní i velkým množstvím čerstvých salátů.
Součástí sportovně hotelového komplexu jsou i 3 konferenční místnosti vybavené moderní technikou (dataprojektor, plátno, flipchart, wifi připojení k internetu atd.). Velký sál má kapacitu až 90 osob při uspořádání sezení divadelně, 54 osob školně a 60 osob do tabule U. Malý salónek má kapcitu až 50 osob divadelně, 26 osob školně a 20 osob do tabule U. Salónek S má kapacitu až 25 osob divadelně, 16 osob školně i do U. Zajišťujeme služby k pořádání firemních meetingů, vzdělávacích školení, ale i pro svatební hostiny, narozeninové oslavy či abiturientské večírky.

Adresa

S-centrum, U Vodárny 2215, Benešov 25601

Telefon

317750001

IMG_5472

IMG_5577

IMG_5624

IMG_5544

IMG_5377

IMG_5417

IMG_5566

IMG_5646

Malý salónek2

salónek S 4

IMG_5422

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz