Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Rekreační centrum Sepetná - Ostravice, Beskydy

Kraj: Moravskoslezský | Okres: Frýdek-Místek | Město: Ostravice
Rekreační centrum Sepetná zahrnuje hotel Sepetná***, penzion Sluníčko***, bungalovy Sepetná - báječné pobyty v Beskydech.

AKTUÁLNÍ VÝHODNÉ POBYTY 

Město: Ostravice | Okres: Frýdek-Místek
Relaxační pobyt na Sepetné -na2 nebo 3 noci. Platnost nabídky do 26.6.2017
Cena od: 1 890,- Kč 1 osoba / dvoul. pokoj / 2 noci
 
 
 
Město: Ostravice | Okres: Frýdek-Místek
Poznávejte Beskydy v zimě ne 2 nebo 3 noci. Platnost nabídky do 26.6.2017
Cena od: 1 990,- Kč 1 osoba / dvoul. pokoj / 2 nociHotel Sepetná ***superior
se nachází přímo v centru Moravskoslezských Beskyd - na Ostravici, na úbočí Lysé Hory. Hotel nabízí ubytování ve 43-ti dvoulůžkových pokojích a stylových apartmá. Všechny pokoje jsou v samostatné, klidné části hotelu a mají zde přístup pouze hoteloví hosté. Hotel je vybaven výtahem, který dopravuje hosty do mezipater. Všechny hotelové pokoje prošly prošly v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí a bylyvybaveny novým, stylovým nábytkem. Ve všech pokojích Hotelu Sepetná je sociální zařízení, barevná televize, telefon a samozřejmostí je také vysokorychlostní připojení k internetu zdarma. Bezplatný internet je pomocí technologie wi-fi dostupný také v restauraci Valašská Koliba .
 
Penzion Sluníčko***
nabízí díky své poloze na úpatí Lysé Hory překrásný výhled na Smrk - druhou nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd, na masiv Ondřejníku a také na údolí Ostravice, řeky protínající Beskydy.
Penzion prošel v roce 2010 rekonstrukcí a nabízí ubytování na horách vhodné pro různé kategorie návštěvníků Beskyd. Součástí areálu penzionu je koupaliště Sluníčko s tobogány a atrakcemi, takže je ideální pro letní dovolené. Svým vybavením je ale vhodný i pro pořádání školení, porad a rodinných oslav a svateb.
 
Bungalovy Sepetná - ideální ubytování pro rodiny
Nově zrekonstruované bungalovy jsou součástí Horského hotelu Sepetná a jsou od něj vzdáleny asi 80m.
Bungalovy jsou vybaveny novým nábytkem, sprchovým koutem a wc. V přízemí je předsíňka, koupelna, denní místnost s balkonem, v podkroví dvě ložničky (každá se dvěma lůžky). Další dvě lůžka mohou vzniknout roztažením sedačky. Bungalovy nejsou uzpůsobeny pro vaření! V chladnějších dnech je možno v bungalovech přitápět elektrickým topením. Do každém bungalovu je telefon a internet, jehož využití je bezplatné. Hosté ubytovaní v bungalovech mají stejně jako hosté ubytování v Hotelu Sepetná vstup na krytý bazén s atrakcemi ZDARMA.

Adresa

Rekreační centrum Sepetná, Ostravice

Telefon

739 355 791

hotel

Bungalovy3

slun

Bazén Relaxcentrum 4

Whirlpool Relaxcentrum

Restaurace Valašská koliba 1

Image soubor

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz