Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Rekreační areál Dolce

Kraj: Královéhradecký | Okres: Trutnov | Město: Trutnov

Srdečně vás zveme do Rekreačního areálu Dolce, který vás jistě okouzlí svým umístěním uprostřed poklidné přírody, na úpatí hor Krkonoš, nedaleko města Trutnova. Areál s celoročním provozem je vhodný pro rodiny s dětmi, seniory, sportovně založené klienty, rybáře, houbaře, relaxaci, turistiku, cykloturistiku, školní pobyty, firemní akce apod.

Nabízíme hned několik variant ubytování:

Zděné apartmánové domky různých standardů
·  dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (wc, sprchový kout), balkón, vytápěné, s teplou vodou, vhodné pro celoroční ubytování.
 ·  Rodinné pokoje pro 5 – 6 osob (2 oddělené pokoje, ve větším pokoji posezení, sociální zařízení – wc, sprchový kout, terasa, vytápěné, s teplou vodou, vhodné pro celoroční ubytování)


Finské chaty - dřevěné chaty pro 7-8 osob vhodné pro celoroční ubytování. V každé chatě jsou dva oddělené pokoje, sprchový kout s teplou vodou a WC, kuchyňka (lednička, mikrovlnka, jedno či dvouplotýnkový vařič, varná konvice, nádobí – talíře, hrníčky, příbory), vytápění.

Pro příznivce karavaningu a stanování kemp disponuje dostatečně velkou travnatou plochou s přípojkami elektrické energie.

- Udržované kempové sociálníální zařízení- Sociální zařízení pro tělesně postižené
 - Samoobslužná venkovní kempová kuchyňka (dřezy na mytí nádobí, teplá voda, rychlovarné konvice, vařiče, společná lednice a mražák)
 - Ohniště
 - Zastřešené venkovní posezení s grilem
 - Přípojky el.energie (220V, příkon 6A, 10A, 16A)
 - Pitná voda
- Sanitbox – výlevka chemických wc
- Prádelna
- Domácí mazlíčci vítáni!

 

Stylová restaurace vás jistě okouzlí svým vzhledem a příjemnou atmosférou. K pobytu možné zakoupit bufetové snídaně, polopenzi či plnou penzi.

V restauraci je k dispozici kromě klasického posezení taneční parket, posezení u krbu, dětský koutek, letní venkovní terasy s výhledem na kaskádu, společenská místnost s TV (promítání na plátně). V letních měsících jsou v provozu kiosky s rychlým občerstvením, kde se v hlavní sezóně můžete těšit na živou hudbu každý víkend (dle počasí).
 
Nedílnou součást areálu tvoří:
 - přírodní nádrž s travnatou pláží
- sportovní areál (starší antukové tenisové kurty, volejbalový či nohejbalový kurt)
- stolní tenis, stolní fotbálek
- půjčovna kvalitních horských kol, šlapadel a drobných sportovních potřeb
- dětské hřiště, pískoviště, prolézačky
- trampolína

Aktivity : koupání, rybolov, organizování akcí pro děti, dětská výtvarná dílna, outdoorové sportovní programy (lukostřelba, paintball, cyklovýlety, nordic walking…), organizování výletů, aquazorbing, živá hudba každý víkend (dle počasí), denně grilování u kiosku,  promítání sportovní přenosů na plátně na „buřtárně", procházky, houbaření, cyklistika, turisticky zajímavé okolí (Zoo se Safari, Dělostřelecká tvrz Stachelberg, Sněžka, Adršpašsko-teplické skály, areál, Černá hora – turistika, cyklostezky, sjezdy na horských koloběžkách, lanovka, rozhledna,…) zámek Ratibořice a Babiččino údolí, jízdy na horských kárách, lanový park a baby park, bobové dráhy, adrenalinové jízdy na buggynách, jízdy na koních, vyhlídkové lety, muzea, galerie, naučné stezky, cyklostezky,…     


Adresa

Rekreační areál Dolce Oblanov 37 541 01 Trutnov

Telefon

739 355 791

dětské hřiště

koupání

restaurace

stan outwell

Finské chatky

tenisový kurt

rybolov

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz