Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Statek Bernard

Kraj: Karlovarský | Okres: Sokolov | Město: Sokolov

Návštěvníci mohou v jednotlivých dílnách nahlédnout pod ruce zkušeným řemeslníkům, anebo ještě lépe – sami si tradiční řemeslné postupy vyzkoušet. Vedle hodinových rychlokurzů jsou k dispozici i kurzy několikadenní, jejichž absolvováním získáte v řemesle základní zručnost. Můžete se u nás naučit pracovat s keramikou, vyrábět vonné svíce, či si zhotovit originální suvenýr vdílně vitráží. Pokud si vyberete designérství, pravděpodobně odejdete svlastním tričkem. Pro dlouhodobější pobyt na statku je jako stvořený útulný penzion s českou restaurací, která je zapojena do projektu Czech specials.

Statek Bernard je navíc svou polohou ideálním místem pro rodinný výlet či aktivní dovolenou. V blízkém okolí se nacházejí významné památky či přírodní zajímavosti, např. hrad Loket, Svatošské skály nebo Relikviář svatého Maura, to vše protkáno sítí cyklostezek.

Od srpna 2011 je na statku Bernard novinkou ojedinělá expozice Zábavně naučného centra řeky Ohře. Ta pomocí interaktivních modelů představuje návštěvníkům zajímavosti zcelého toku řeky. Dominantou výstavy je obří model Ohře. Na něm jsou umístěny dotykové obrazovky svideospoty na kterých zhlédnete více než 80 zajímavostí jak zněmecké, tak zčeské strany, kterými Vás svým nezaměnitelným způsobem provede Vladimír Čech. To vše vněmeckém i českém jazyce. Expozice je inspirativním zdrojem informací také pro děti, neboť o zajímavostech z regionu pojednává přístupnou a zábavnou formou.


Adresa

Šachetní 135 35741 Královské Poříčí

Telefon

737136766

3_akce_2

svicka

pokoj_1

Ohre 1

web_kurzy deti

web_pig

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz