Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


SKI AREÁL MALÁ ÚPA

Kraj: Královéhradecký | Okres: Trutnov | Město: Malá Úpa
Lyžařské centrum SKiMU se nachází v katastru obce Malá Úpa ve východní části Krkonoš v těsné blízkosti státní hranice s Polskem.

Centrum nabízí lyžování ve dvou areálech. Sjezdové tratě areálu U Kostela jsou vedeny po jihozápadním svahu Pomezního hřebenu, z něhož se nabízí jedinečný pohled na nejvyšší horu České republiky – Sněžku. Lyžařům jsou zde k dispozici čtyři lyžařské vleky v délce od 300 m do 1000 m, které doplňuje provázkový vlek pro dětské návštěvníky.

Nový areál Pomezky umístěný přímo v centru obce Malá Úpa bude otevřen 12.12.2009. Návštěvníkům nabídne lyžování na jedné z nejvýše položených sjezdovek v České republice.
Centrum SKiMU nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi, začínající a středně zdatné lyžaře, jejichž schopnostem je přizpůsobena obtížnost jednotlivých sjezdových tratí. Čekací doby na lyžařských vlecích jsou minimální. Přístup lyžařů do areálu je zajištěn skibusem od centrálního parkoviště Celnice.

Areál rovněž disponuje zařízením na výrobu technického sněhu. Běžecké tratě v délce 10 km jsou průběžně upravovány.

Ubytování
SKIMU SPORT CENTRUM
Ubytování ve čtyř a šestilůžkových apartmánech. Stravování je možné si objednat na nedaleké Pomezní Boudě (cca 30 m od apartmánů). Pro skupiny je možné individuálně zajistit obědy.
Výhody pro ubytované: parking ZDARMA, děti** do 6 let mají ubytování i lyžování ZDARMA, sleva 50 % na všechna sportoviště SKIMU Sport Centra, výrazné slevy na lyžování

Adresa

SKiMU Sport Centrum , Horní Malá Úpa 130, Malá Úpa, okres Trutnov

Telefon

+420 499 891 039

f03

f04

f05

f06

f08

f09

f10

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz