Přihlášení pro partnery - vložení / editace údajů
| Moje aktivity 0 položek ve schránce / zobrazit |
|
PobytovéBalíčky - úvod


Lyžařský areál Kladky

Kraj: Olomoucký | Okres: Prostějov | Město: Kladky
Základní informace Lyžařský areál Kladky je nově vzniklým střediskem pro malé i velké, začátečníky i středně pokročilé lyžaře. Najdete ho za obcí Kladky v malebném prostředí přírodního parku Kladecko obklopeném lesy s výhledem do okolí z nejvyššího bodu celé oblasti z výšky 610 m.
Kde nás najdete?
Obec Kladky se nachází na jižním výběžku Zábřežské vysočiny v nejsevernějším cípu prostějovského okresu. Kladky jsou dostupné autem ze všech stran střední Moravy. Z Prostějova přes Konici, z Olomouce po dálnici kolem Litovle dále přes Slavětín a Lukou nebo pro návštěvníky z Brněnska je nejbližšsí trasa přes Boskovice, Jevíčko a Nectavu. V obci najdete areál při příjezdu z obou stran zhruba uprostřed vesnice. Příjezdová cesta začíná u zdravotního střediska značenou odbočkou do kopce, dále pak po upravené cestě asi 800 m přímo na parkoviště u dolní stanice vleku a Skiklubu. V případě zaplněného parkoviště je možné zaparkovat u silnice na horním konci obce asi 200 m od horní stanice vleku.
 
Vybavení areálu Sjezdovka lyžařského areálu Kladky je z okolních nízko položených sjezdovek uznávaná návštěvníky za nejzajímavější. Je 450 m dlouhá s dostatečným prostorem pro různé trasy sjezdu a s převýšením 85 m. Vlek je opatřen pevnými teleskopickými unašeči s plynulou regulací rychlosti, vhodný pro začátečníky a malé děti. Celý svah je osvětlen pro večerní lyžování, které se v našem areálu těší velké oblibě. Svah je vybaven zasněžovacím systémem a je pravidelně kvalitně upravován rolbou. Pro vaši spokojenost je zde samozřejmě k dispozici Skiklub s občerstvením a sociálním zařízením.
 Naproti Skiklubu je pro děti a lyžařskou a snowboardovou školu k dispozici malý vlek. Lyžařská a snowboardová škola
 Ve skiareálu Kladky můžete již třetím rokem využít služeb lyžařské a snowboardové školy SBSCHOOL. carving Ideální šance pro ty, co mají carvingové lyže a rádi by naplno využívali jejich vlastností nebo chtějí obohatit svoje lyžařské zážitky o nový požitek z jízdy. Vhodné pro pokročilé lyžaře. snowboarding Snowboarding už dávno není neznámým extrémním sportem a pokud vás už nebaví jezdit na dvou prkýnkách, naučit se jezdit na jednom prkně. Již po čtyřech hodinách na snowboardu se zkušeným instruktorem, postupujícím dle vhodné metodiky budete schopni bezpečně sjet sami první kopec.
 
 Dětská lyžařská školka Dětský svět se zvířátky a lanovým vlečkem pro nejmenší. Lyžařská školka je svou polohou a terénem nejlepším místem pro první kroky na lyžích a je ideální přípravou pro pozdější jízdu na velkém vleku a pro sjíždění těžších terénů. Ve školce jsou pro vaše ratolesti připraveni mladí, trpěliví kvalifikovaní učitelé lyžování. Výuky v lyžařské školce je vhodná pro děti od 3 let!!!

Adresa

Kladky

Telefon

739 015 225, 732 668 637

DSCN0920

Lyžařský areál

Image soubor

Image soubor

Image soubor

Copyright © 2017 Art Online, s.r.o.
Dodavatel internetového řešení: Fraggo.Net, s.r.o. | Web design - Visualelement.cz